Działka na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 05.05.2026
wielkopolskie, jarociński, Jaraczewo, Góra
Cena: 499 000 PLN  (45,78 PLN/m²)
Powierzchnia działki
10 900 m²
Numer oferty
gratka-47218361
Data aktualizacji
2026-05-05 11:43:25
Opis:

Oferuję na sprzedaż, BEZ PROWIZJI !

DZIAŁKA BODOWLANO - INWESTYCYJNA numer 407/2 o powierzchni 10 900 m2

Położenie: Góra ul. Spółdzielcza 9, gmina Jaraczewo, powiat Jarocin - 70 km od Poznania;

inne obiekty na działce: część kompleksu folwarczno-pałacowego, budynek Starej Gorzelni o powierzchni 1688 m2

Media: prąd (siła), woda, kanalizacyjna, telefon

Duża działka i wielkość obiektu dają szerokie możliwość adaptacji: siedziba firmy, skład materiałów budowlanych, magazyny, produkcja, handel, lofty, mieszkania, hotel, restauracja, stadnina koni, dom seniora itp.

Istnieje także możliwość podziału terenu na mniejsze działki i odsprzedaży.

Obiekt wpisany jest do rejestru zabytków.

Kupujący nie płaci prowizji !

Zapraszam do kontaktu codziennie od godz. 8 do 22.

Nieruchomości 3R

MARCIN
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 796 796 711
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama