Działka na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 13.05.2026
warmińsko-mazurskie, piski, Pisz, Jeże
Cena: 280 000 PLN  (80,02 PLN/m²)
Powierzchnia działki
3499 m²
Typ domu
inny
Typ działki
budowlana
Dostęp do drogi
utwardzona
Numer oferty
gratka-47350429
Data aktualizacji
2026-05-16 14:44:03
Opis:

Na sprzedaż działka budowlana o pow 3 499 m² we wsi Jeże, gmina Pisz

Działka nr 106/5, obręb Jeże, o powierzchni 3 499 m², położona w wyjątkowej lokalizacji – na historycznej granicy II Rzeczypospolitej i Prus. zaledwie 500 m od malowniczej rzeki Pisy graniczącej z Puszczą Piską. Wieś Jeże usytuowana jest między Piszem a Kolnem, co zapewnia dogodny dojazd do obu miejscowości.

Atuty nieruchomości:

Powierzchnia i kameralność: duża działka gwarantuje prywatność i spokojne otoczenie

Kształt i wymiary: regularny prostokąt (szer. 42 m, dł. 82 m), nasłoneczniona

Media: woda i kanalizacja przyłączone, prąd przy działce

Działka posiada dostęp do drogi publicznej

Otoczenie: kameralna działka, częściowo otoczona lasem, w sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa

Bliskość natury: tylko 500 m do rzeki Pisy – idealne miejsce dla wędkowania, kajakarstwa i spacerów; bezpośredni kontakt z Puszczą Piską – jednym z największych kompleksów leśnych w Polsce, pełnym dzikiej przyrody i szlaków turystycznych

Działka posiada założoną księgę wieczystą – własność, co zapewnia bezpieczeństwo transakcji. Nieruchomość idealna pod zabudowę mieszkalną lub rekreacyjną, łączącą spokój, kameralność i kontakt z naturą.

Cena 280 000 zł

Zapraszam na prezentację

570 230 080 Pokaż mniej

Lukasz
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 570 230 080
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.