Działka na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 15.05.2026
podkarpackie, łańcucki, Rakszawa, Rakszawa
Cena: 290 000 PLN  (161,11 PLN/m²)
Powierzchnia działki
1800 m²
Numer oferty
gratka-47377521
Data aktualizacji
2026-05-15 10:41:07
Opis:

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Rakszawa, w powiecie łańcuckim. Nieruchomość o powierzchni 1800 m² obejmuje 17 arów działki budowlanej oraz dodatkowy 1 ar lasu znajdujący się za ogrodzeniem.

Działka zlokalizowana jest w spokojnej, zielonej okolicy, z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi gminnej. Sąsiedztwo lasu zapewnia prywatność i komfort codziennego użytkowania.

Na terenie nieruchomości znajduje się dom przeznaczony do remontu oraz budynek gospodarczy o powierzchni ok. 20 m². Nieruchomość stanowi dobrą propozycję zarówno pod budowę domu jednorodzinnego, jak i inwestycję w rozwijającej się okolicy.

Podstawowe informacje:

numer ewidencyjny działki: 5802,

powierzchnia: 1800 m²,

wymiary: ok. 94 m długości i ok. 17,5 m szerokości,

dojazd drogą asfaltową,

media: prąd, woda oraz szambo na działce,

gaz dostępny w pobliżu (nieprzyłączony).

Adres nieruchomości:

Rakszawa 394, powiat łańcucki.

Paweł
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 721 309 627
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama