Działka na sprzedaż, woj. Polska / dodano: 06.05.2026
Przemysłowa, małopolskie, suski, Jordanów
Cena: 140 600 PLN  (159,95 PLN/m²)
Powierzchnia działki
879 m²
Typ domu
inny
Typ działki
budowlana
Numer oferty
gratka-47233909
Data aktualizacji
2026-05-09 22:21:53
Opis:

Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odetchnąć? Gdzie rano budzi Cię cisza, śpiew ptaków i widok gór?

Mam na sprzedaż trzy wyjątkowe działki położone w Jordanowie, tuż przy lesie – idealne dla osób, które marzą o spokojnym domu blisko natury albo własnym kawałku ziemi na wypoczynek.

Dostępne działki:

• 4959/3 – 8,79 arów

• 4959/4 – 10,13 arów

• 4960/9 – 12,45 arów

To miejsce ma w sobie coś wyjątkowego – z działek rozciąga się piękny widok na Beskid Żywiecki, a przy dobrej pogodzie można podziwiać majestatyczną Babią Górę

Tadeusz
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 882 343 010
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama