wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka śląskie
będziński
Będzin Na sprzedaż 85 000 PLN 232 m2
Będzin / będziński / śląskie / Polska, Grabowa Działka na sprzedaż

Sprzedam prawo do dzierżawy działki o powierzchni 232 m² znajdującej się na terenie ogrodu ROD [...]

232 85 000 PLN
366,38 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
będziński
Bobrowniki
Myszkowice Na sprzedaż 500 000 PLN 9762 m2
Myszkowice / Bobrowniki / będziński / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 9 672 m², zlokalizowana w gminie [...]

9762 500 000 PLN
51,22 PLN/m²
14-01-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
będziński
Psary
Malinowice Na sprzedaż 352 750 PLN 1411 m2
Malinowice / Psary / będziński / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana uzbrojona, pow. 1411 m., numer dzialki 1416/5. Lokalizacja Psary Malinowice. Cena [...]

1411 352 750 PLN
250 PLN/m²
18-06-2025 Dodaj do notesu

Działki - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy