wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka śląskie
Bielsko-Biała
Aleksandrowice Na sprzedaż 1 599 000 PLN 2545 m2
Aleksandrowice / Bielsko-Biała / śląskie, Wodna Działka na sprzedaż

Atrakcyjna nieruchomość zabudowana budynkiem usługowo -mieszkalnym. Idealna dla dewelopera z [...]

2545 1 599 000 PLN
628,29 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka śląskie
Bielsko-Biała
Komorowice Krakowskie Na sprzedaż 225 000 PLN 810 m2
Komorowice Krakowskie / Bielsko-Biała / śląskie, Aleksandra Fredry Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną w Komorowicach Krakowskich (Bielsku-Białej). Działka znajduje się przy [...]

810 225 000 PLN
277,78 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
rawski
Biała Rawska
Ossa Na sprzedaż 105 000 PLN 1163 m2
Ossa / Biała Rawska / rawski / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Oferuję dwie działki budowlane w malowniczej miejscowości Ossa, otoczone lasem. Idealne miejsce na [...]

1163 105 000 PLN
90,28 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
Bielsko-Biała Na sprzedaż 399 000 PLN 800 m2
Bielsko-Biała / śląskie / Polska, Przelotna Działka na sprzedaż

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Lipniku – miejscu, które od lat [...]

800 399 000 PLN
498,75 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
janowski
Janów Lubelski
Biała Druga Na sprzedaż 139 000 PLN 2200 m2
Biała Druga / Janów Lubelski / janowski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana pow. 2200 m² – Biała Druga 91 Szczegóły: • Nr działki: 105 • [...]

2200 139 000 PLN
63,18 PLN/m²
21-02-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
rawski
Biała Rawska
Chrząszczew Na sprzedaż 1 111 111 PLN 0 m2
Chrząszczew / Biała Rawska / rawski / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam w całości nowoczesne i zadbane gospodarstwo sadownicze znajdujące się w miejscowości [...]

0 1 111 111 PLN
0 PLN/m²
13-08-2024 Dodaj do notesu