wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Pilczyce Na sprzedaż 26 000 000 PLN 10 010 m2
Pilczyce / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Pilczycka Działka na sprzedaż

Wrocław-atrakcyjna działka o powierzchni 10010m² objęta MPZP. Atrakcyjna lokalizacja pozwala na [...]

10 010 26 000 000 PLN
2597,40 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
kłodzki
Kłodzko
Wilcza Na sprzedaż 399 000 PLN 7271 m2
Wilcza / Kłodzko / kłodzki / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż zestaw dwóch działek (rolna i budowlana) o łącznej powierzchni 7271 m², położonych w [...]

7271 399 000 PLN
54,88 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Pawłów Trzebnicki / Prusice / trzebnicki / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

Piękny grunt z warunkami zabudowy przy asfalcie i przy mediach(woda,prąd),nowe domy stoja obok nie [...]

900 210 PLN
0,23 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
kamiennogórski
Kamienna Góra
Przedwojów Na sprzedaż 139 000 PLN 1100 m2
Przedwojów / Kamienna Góra / kamiennogórski / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną – Przedwojów (okolice Kamiennej Góry) Na sprzedaż działka budowlana o [...]

1100 139 000 PLN
126,36 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Dzierżoniów / dzierżoniowski / dolnośląskie / Polska, Księdza Dzierżonia Działka na sprzedaż

Syndyk Masy Upadlosci Jolanty Kępa, osoby fizycznej nieprowadzacej dzialalnosci gospodarczej, [...]

741 50 000 PLN
67,48 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
dzierżoniowski
Pieszyce
Pieszyce Na sprzedaż 922 500 PLN 3000 m2
Pieszyce / dzierżoniowski / dolnośląskie / Polska, Tadeusza Kościuszki Działka na sprzedaż

Do sprzedania uzbrojona prostokątna działka o powierzchni 3000 m2 wraz z częścią wspólną [...]

3000 922 500 PLN
307,50 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Księże Małe Na sprzedaż 29 000 PLN 478 m2
Księże Małe / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Świątnicka Działka na sprzedaż

Odstąpię prawo do działki ROD Fiołek na Księżu Małym. Działka ok 480m2. Najbliższe wejście od ul. [...]

478 29 000 PLN
60,67 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
kłodzki
Międzylesie
Długopole Górne Na sprzedaż 45 000 PLN 950 m2
Długopole Górne / Międzylesie / kłodzki / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę położoną w malowniczym rejonie górskim, u podnóża Masywu Śnieżnika, w województwie [...]

950 45 000 PLN
47,37 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
wrocławski
Siechnice
Radwanice Na sprzedaż 1 900 000 PLN 4700 m2
Radwanice / Siechnice / wrocławski / dolnośląskie / Polska, Grafitowa Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka przy ul. Grafitowej w Radwanicach (gmina Siechnice), objęta nowym miejscowym [...]

4700 1 900 000 PLN
404,26 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
karkonoski
Karpacz
Ścięgny Na sprzedaż 528 000 PLN 1764 m2
Karpacz / karkonoski / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

Marzysz o domu w górach, gdzie poranna kawa smakuje najlepiej z widokiem na najwyższy szczyt [...]

1764 528 000 PLN
299,32 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
kłodzki
Nowa Ruda
Krajanów-Kolonia Na sprzedaż 84 PLN 0 m2
Krajanów-Kolonia / Nowa Ruda / kłodzki / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

- Działki na sprzedaż - Kotlina Kłodzka : miejscowość Krajanów, powiat kłodzki, gmina Nowa Ruda. [...]

0 84 PLN
0 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 10 000 PLN 9742 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Widłakowa Działka do wynajęcia

Oferuję do dzierżawy atrakcyjny grunt inwestycyjny, położony we Wrocławiu w bezpośrednim sąsiedztwie [...]

9742 10 000 PLN
1,03 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
wołowski
Wińsko
Rogów Wołowski Na sprzedaż 2 750 000 PLN 470 000 m2
Rogów Wołowski / Wińsko / wołowski / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

Wyjątkowa posiadłość ziemska położona w województwie dolnośląskim Ogólna powierzchnia ok. 47 ha [...]

470 000 2 750 000 PLN
5,85 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
kłodzki
Bystrzyca Kłodzka
Stara Łomnica (kolonia) Na sprzedaż 365 000 PLN 3056 m2
Stara Łomnica (kolonia) / Bystrzyca Kłodzka / kłodzki / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednym z najbardziej urokliwych rejonów Dolnego [...]

3056 365 000 PLN
119,44 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
trzebnicki
Wisznia Mała
Ozorowice Na sprzedaż 311 000 PLN 1500 m2
Ozorowice / Wisznia Mała / trzebnicki / dolnośląskie / Polska, Pęgowska Działka na sprzedaż

Ozorowice ulica Pęgowska . Bardzo atrakcyjna działka budowlana przy asfaltowej drodze powiatowej , [...]

1500 311 000 PLN
207,33 PLN/m²
18-03-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Do wynajęcia 22 000 PLN 4200 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Bociania Działka do wynajęcia

Opis, Do wynajęcia oferuje przestronny ogrodzony z mediami teren 4200 m. Kw. lub większy do 3 ha. [...]

4200 22 000 PLN
5,24 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
Jelenia Góra
Mysłakowice
Dąbrowica Na sprzedaż 196 PLN 2377 m2
Jelenia Góra / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedaż bezpośrednia, osoba prywatna. Działka budowlana o bardzo dogodnym położeniu. Niedaleko [...]

2377 196 PLN
0,08 PLN/m²
16-03-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
wałbrzyski
Szczawno-Zdrój Na sprzedaż 3 216 225 PLN 11 285 m2
Szczawno-Zdrój / wałbrzyski / dolnośląskie / Polska, Kolejowa Działka na sprzedaż

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI INWESTYCYJNEJ Szczawno-Zdrój – miejscowość uzdrowiskowo-turystyczna [...]

11 285 3 216 225 PLN
285 PLN/m²
06-02-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
kamiennogórski
Marciszów
Ciechanowice Na sprzedaż 153 PLN 1662 m2
Ciechanowice / Marciszów / kamiennogórski / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

Szukasz spokojnego miejsca na dom w otoczeniu natury, ale z dobrym dojazdem do miasta? Ta działka [...]

1662 153 PLN
0,09 PLN/m²
24-01-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
średzki
Środa Śląska
Środa Śląska Na sprzedaż 62 500 000 PLN 242 000 m2
Środa Śląska / średzki / dolnośląskie / Polska, Generała Władysława Sikorskiego Działka na sprzedaż

Atrakcyjne działki inwestycyjne pod zabudowę wielorodzinną – 24,2 ha – pod Wrocławiem, MPZP, [...]

242 000 62 500 000 PLN
258,26 PLN/m²
26-11-2025 Dodaj do notesu

Działki - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy