wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka warmińsko-mazurskie
elbląski
Elbląg
Gronowo Górne Na sprzedaż 438 441 PLN 1461,47 m2
Gronowo Górne / Elbląg / elbląski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż 2 działki budowlane w świetnej lokalizacji – Gronowo Górne, ul. Agatowa (tylko 2 km od [...]

1461,47 438 441 PLN
300 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
elbląski
Pasłęk
Pasłęk Na sprzedaż 1 149 000 PLN 10 479 m2
Pasłęk / elbląski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna nr 129/2 o powierzchni 1,0479 ha, położona na terenie [...]

10 479 1 149 000 PLN
109,65 PLN/m²
03-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
elbląski
Pasłęk
Pasłęk Na sprzedaż 694 500 PLN 2778 m2
Pasłęk / elbląski / warmińsko-mazurskie / Polska, Dworcowa Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działki nr 46/5 i 47/4 o łącznej powierzchni 0,2778 ha, położone w bardzo dobrej [...]

2778 694 500 PLN
250 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
elbląski
Pasłęk
Pasłęk Na sprzedaż 3 029 000 PLN 9318 m2
Pasłęk / elbląski / warmińsko-mazurskie / Polska, Bohaterów Westerplatte Działka na sprzedaż

MOL Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku Ogłasza, że posiada na sprzedaż nieruchomość gruntową, [...]

9318 3 029 000 PLN
325,07 PLN/m²
04-03-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
elbląski
Elbląg
Pilona Na sprzedaż 258 000 PLN 36 472 m2
Pilona / Elbląg / elbląski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Prezentuje ofertę sprzedaży 2 działek położonych w miejscowości Pilona, gmina Elbląg. Całkowita [...]

36 472 258 000 PLN
7,07 PLN/m²
04-01-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
elbląski
Rychliki
Rychliki Na sprzedaż 335 000 PLN 3788 m2
Rychliki / elbląski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam siedlisko o powierzchni 3788 metrów kwadratowych, położone we wsi Rychliki, w województwie [...]

3788 335 000 PLN
88,44 PLN/m²
22-06-2025 Dodaj do notesu

Działki - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy