wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
brak zdjęć
Pręgowo / Kolbudy / gdański / pomorskie / Polska, Profesora Bronisława Bukowskiego Działka na sprzedaż

Sprzedam działki budowlane o pow.od 1200 m2-4800 m2.Działki nieuzbrojone. Cena 190 zl za m2. Media w [...]

1200 228 000 PLN
190 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Kolbudy
Kolbudy Na sprzedaż 548 PLN 871 m2
Kolbudy / gdański / pomorskie / Polska, Polna Działka na sprzedaż

W ofercie sprzedaży dwie działki budowlane sąsiadujące ze sobą z gotowymi warunkami zabudowy, w [...]

871 548 PLN
0,63 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Kolbudy
Kolbudy Na sprzedaż 350 000 PLN 887 m2
Kolbudy / gdański / pomorskie / Polska, Porzeczkowa Działka na sprzedaż

Wyjątkowa działka budowlana w otoczeniu natury – Kolbudy, ul. Porzeczkowa (dz. nr 1002/38) Na [...]

887 350 000 PLN
394,59 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański
Straszyn Na sprzedaż 5 000 000 PLN 56 273 m2
Straszyn / Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 5,6 ha. Łatwy dojazd (5 min)do Obwodnicy [...]

56 273 5 000 000 PLN
88,85 PLN/m²
20-03-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański
Jagatowo Na sprzedaż 5 000 000 PLN 56 273 m2
Jagatowo / Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

56 273 5 000 000 PLN
88,85 PLN/m²
13-03-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Cedry Wielkie
Cedry Małe Na sprzedaż 1 173 510 PLN 4129 m2
Cedry Małe / Cedry Wielkie / gdański / pomorskie / Polska, Gdańska Działka na sprzedaż

MOL Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku Ogłasza, że posiada na sprzedaż nieruchomość gruntową, [...]

4129 1 173 510 PLN
284,21 PLN/m²
04-03-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Kolbudy
Bąkowo Na sprzedaż 470 000 PLN 1070 m2
Bąkowo / Kolbudy / gdański / pomorskie, Jastrzębia Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1070 m2 w Bąkowie koło Kolbud. Teren płaski, działka [...]

1070 470 000 PLN
439,25 PLN/m²
12-02-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Kolbudy
Jankowo Gdańskie Na sprzedaż 649 000 PLN 1120 m2
Jankowo Gdańskie / Kolbudy / gdański / pomorskie / Polska, Straszyńska Działka na sprzedaż

Oferuję działkę budowlaną skłądającą się z dwóch działek: 93/6 (0,1090 ha) oraz 93/5 (0,0030 ha) w [...]

1120 649 000 PLN
579,46 PLN/m²
12-10-2025 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański Na sprzedaż 1 165 000 PLN 1165 m2
Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska, Bronisława Malinowskiego Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w bardzo atrakcyjnej części Pruszcza Gdańskiego - [...]

1165 1 165 000 PLN
1000 PLN/m²
18-08-2025 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański
Juszkowo Na sprzedaż 71 442 PLN 988 m2
Juszkowo / Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

„Syndyk masy upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, na podstawie art. [...]

988 71 442 PLN
72,31 PLN/m²
30-08-2023 Dodaj do notesu
Reklamy