wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Skuły Na sprzedaż 190 000 PLN 1060 m2
Skuły / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Jaworowa Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną. Woda w drodze, prąd na działce. Wymiary działki około 43/25 metrów. [...]

1060 190 000 PLN
179,25 PLN/m²
09-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Zaręby Na sprzedaż 924 000 PLN 26 400 m2
Zaręby / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Kuropatwy Działka na sprzedaż

Dzień dobry. Mam do sprzedania działkę siedliskową o powierzchni 2,64 ha w miejscowości Zaręby w [...]

26 400 924 000 PLN
35 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Skuły Na sprzedaż 520 000 PLN 10 100 m2
Skuły / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Ekologiczna Działka na sprzedaż

Działka położona w bliskim sąsiedztwie Rezerwatu Skulski Las. Na działce znajduje się wodociąg, [...]

10 100 520 000 PLN
51,49 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Władysławów Na sprzedaż 399 000 PLN 9151 m2
Władysławów / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę leśną 9152 m2, prostokąt o wymiarach ok. 71 m x 122 m, we wsi Władysławów, gm. [...]

9151 399 000 PLN
43,60 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Żabia Wola Na sprzedaż 390 000 PLN 1500 m2
Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 1500m2 w Jastrzębniku gm. Żabia Wola. Nr. [...]

1500 390 000 PLN
260 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Kaleń-Towarzystwo Na sprzedaż 329 435 PLN 1607 m2
Kaleń-Towarzystwo / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Długa Działka na sprzedaż

Nie trać czasu na formalności i miesiące przygotowań! Działka budowlana o powierzchni 1607 m² w [...]

1607 329 435 PLN
205 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Józefina Na sprzedaż 6 952 000 PLN 15 800 m2
Józefina / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Gałązki Działka na sprzedaż

Działka usługowo-mieszkaniowa wg planu zagospodarowania, który można zmienić w porozumieniu z gminą [...]

15 800 6 952 000 PLN
440 PLN/m²
19-09-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Słubica A Na sprzedaż 202 400 PLN 1265 m2
Słubica A / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Słoneczna Działka na sprzedaż

Piękna działka budowlana o powierzchni 1265m2 (nr ewid. 39/4) i korzystnym kształcie, przeznaczona [...]

1265 202 400 PLN
160 PLN/m²
16-05-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Władysławów Na sprzedaż 419 000 PLN 863 m2
Władysławów / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Urocza Działka na sprzedaż

Oferuję działkę leśna w pełni gotową do użytkowania położoną centrum kompleksu leśnego ok 1,5 km od [...]

863 419 000 PLN
485,52 PLN/m²
02-05-2024 Dodaj do notesu