wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka dolnośląskie
kłodzki
Kłodzko
Wilcza Na sprzedaż 399 000 PLN 7271 m2
Wilcza / Kłodzko / kłodzki / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż zestaw dwóch działek (rolna i budowlana) o łącznej powierzchni 7271 m², położonych w [...]

7271 399 000 PLN
54,88 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
kłodzki
Międzylesie
Długopole Górne Na sprzedaż 45 000 PLN 950 m2
Długopole Górne / Międzylesie / kłodzki / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę położoną w malowniczym rejonie górskim, u podnóża Masywu Śnieżnika, w województwie [...]

950 45 000 PLN
47,37 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
kłodzki
Nowa Ruda
Krajanów-Kolonia Na sprzedaż 84 PLN 0 m2
Krajanów-Kolonia / Nowa Ruda / kłodzki / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

- Działki na sprzedaż - Kotlina Kłodzka : miejscowość Krajanów, powiat kłodzki, gmina Nowa Ruda. [...]

0 84 PLN
0 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
kłodzki
Bystrzyca Kłodzka
Stara Łomnica (kolonia) Na sprzedaż 365 000 PLN 3056 m2
Stara Łomnica (kolonia) / Bystrzyca Kłodzka / kłodzki / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednym z najbardziej urokliwych rejonów Dolnego [...]

3056 365 000 PLN
119,44 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
kłodzki
Bystrzyca Kłodzka
Pławnica Na sprzedaż 145 000 PLN 1864 m2
Pławnica / Bystrzyca Kłodzka / kłodzki / dolnośląskie Działka na sprzedaż

Lokalizacja: Pławnica, niedaleko Bystrzycy Kłodzkiej i Czarnej Góry. Blisko granicy z Czechami – [...]

1864 145 000 PLN
77,79 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
kłodzki
Lewin Kłodzki
Jeleniów Na sprzedaż 350 000 PLN 1750 m2
Jeleniów / Lewin Kłodzki / kłodzki / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

Działki budowlane (obecnie pięć działek), wpełni uzbrojone położone są w miejscowości Jeleniów , gm. [...]

1750 350 000 PLN
200 PLN/m²
06-09-2024 Dodaj do notesu
Reklamy