wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka małopolskie
krakowski
Kocmyrzów-Luborzyca
Rawałowice Na sprzedaż 344 820 PLN 1627 m2
Rawałowice / Kocmyrzów-Luborzyca / krakowski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Jeśli marzysz o dużej przestrzeni, rozległym ogrodzie i braku ścisku, ta oferta spełni Twoje [...]

1627 344 820 PLN
211,94 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Kocmyrzów-Luborzyca
Rawałowice Na sprzedaż 219 000 PLN 630 m2

Oferuję do zakupu działkę o powierzchni 630 m², położoną w urokliwej i prężnie rozwijającej się [...]

630 219 000 PLN
347,62 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Kocmyrzów-Luborzyca
Rawałowice Na sprzedaż 239 000 PLN 668 m2

Na sprzedaż atrakcyjna, płaska działka o powierzchni 668 m², zlokalizowana w spokojnej i zielonej [...]

668 239 000 PLN
357,78 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Liszki
Rączna Na sprzedaż 516 000 PLN 3200 m2
Rączna / Liszki / krakowski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż malowniczo położoną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 3200 m² (32 ary) w [...]

3200 516 000 PLN
161,25 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Czernichów
Ratanice Na sprzedaż 800 000 PLN 3263 m2
Ratanice / Czernichów / krakowski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Jako właściciel nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży terenu [...]

3263 800 000 PLN
245,17 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Mogilany
Mogilany Na sprzedaż 480 000 PLN 1400 m2
Mogilany / krakowski / małopolskie / Polska, Żary Działka na sprzedaż

Działka nr 688/11 w Mogilanach o wymiarach ok 25 m x 54 m o powierzchni 14 arów w całości [...]

1400 480 000 PLN
342,86 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Liszki
Mała Morawica Na sprzedaż 85 000 PLN 400 m2
Mała Morawica / Liszki / krakowski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka ogrodowa ROD o powierzchni 400m2, położona w bardzo dobrej lokalizacji okolice [...]

400 85 000 PLN
212,50 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Mogilany
Mogilany Na sprzedaż 750 000 PLN 3000 m2
Mogilany / krakowski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Piękna działka z południowym spadem, prostokątna, z dwuch stron otoczona lasem. Na działce skrzynka [...]

3000 750 000 PLN
250 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Zielonki
Węgrzce Na sprzedaż 595 000 PLN 700 m2
Węgrzce / Zielonki / krakowski / małopolskie / Polska, Warszawska Działka na sprzedaż

NIERUCHOMOŚĆ; Oferujemy Państwu płaską niezadrzewioną i niezalesioną działkę budowlaną o powierzchni [...]

700 595 000 PLN
850 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Michałowice
Pielgrzymowice Na sprzedaż 2 850 000 PLN 15 446 m2
Pielgrzymowice / Michałowice / krakowski / małopolskie / Polska, Centralna Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Pielgrzymowice, gmina Michałowice: Powierzchnia [...]

15 446 2 850 000 PLN
184,51 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Liszki
Kaszów Na sprzedaż 375 000 PLN 939 m2
Kaszów / Liszki / krakowski / małopolskie / Polska, Śląska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana nr 3701 o powierzchni 939 m² (9,39 ara) położona w miejscowości [...]

939 375 000 PLN
399,36 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Wielka Wieś
Wielka Wieś Na sprzedaż 2 690 000 PLN 5816 m2
Wielka Wieś / krakowski / małopolskie / Polska, Źródlana Działka na sprzedaż

Widokowa działka budowlana – Wielka Wieś, ul. Źródlana 5 | media na działce | panorama Krakowa | 5 [...]

5816 2 690 000 PLN
462,52 PLN/m²
16-03-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Krzeszowice
Krzeszowice Na sprzedaż 5 050 000 PLN 24 162 m2
Krzeszowice / krakowski / małopolskie / Polska, Zagrody Działka na sprzedaż

DZIAŁKA INWESTYCYJNA nr 1623/3 Woj. Małopolskie, pow. Krakowski, gmina Krzeszowice, przy ul. [...]

24 162 5 050 000 PLN
209,01 PLN/m²
26-02-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Zabierzów
Rząska Na sprzedaż 789 000 PLN 815 m2
Rząska / Zabierzów / krakowski / małopolskie / Polska, Ogrodowa Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 815 m², położona w malowniczej i spokojnej okolicy. [...]

815 789 000 PLN
968,10 PLN/m²
25-08-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Liszki
Morawica Na sprzedaż 590 000 PLN 4000 m2
Morawica / Liszki / krakowski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż oferuję działkę inwestycyjną położoną w miejscowości Morawica (gmina Liszki), zaledwie 5 [...]

4000 590 000 PLN
147,50 PLN/m²
18-04-2025 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Wola Radziszowska / Skawina / krakowski / małopolskie Działka na sprzedaż

Mam do sprzedania działkę budowlaną 16 ar. w Woli Radziszowskiej gm.Skawina. Dzialka w pięknym [...]

1600 144 000 PLN
90 PLN/m²
29-11-2022 Dodaj do notesu

Działki - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy