wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka łódzkie
łódzki wschodni
Koluszki
Różyca Na sprzedaż 860 800 PLN 4304 m2
Różyca / Koluszki / łódzki wschodni / łódzkie / Polska, Pałacowa Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4304 m2 (wymiary 113 x 38 m). Na terenie działki [...]

4304 860 800 PLN
200 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
łódzki wschodni
Brójce
Bukowiec Na sprzedaż 205 000 PLN 919 m2
Bukowiec / Brójce / łódzki wschodni / łódzkie / Polska, Mała Działka na sprzedaż

Do sprzedania 3 atrakcyjne działki budowlane w cichej i spokojnej okolicy. Działki położone są w [...]

919 205 000 PLN
223,07 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
łódzki wschodni
Tuszyn
Bądzyń Na sprzedaż 150 000 PLN 800 m2
Bądzyń / Tuszyn / łódzki wschodni / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Cicha i spokojna działka 38/26 w Bądzyniu ul Ks. Brzóski 35 W okolicy zabudowa domków [...]

800 150 000 PLN
187,50 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
łódzki wschodni
Brójce
Bukowiec Do wynajęcia 1 PLN 17 000 m2
Bukowiec / Brójce / łódzki wschodni / łódzkie / Polska, Rokicińska Działka do wynajęcia

Wynajem placu utwardzonego 17 000 m² – Bukowiec k. Łodzi – 8 km od A1Do wynajęcia plac utwardzony o [...]

17 000 1 PLN
0 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
łódzki wschodni
Brójce
Kotliny Na sprzedaż 260 000 PLN 625 m2
Kotliny / Brójce / łódzki wschodni / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę wraz domem całorocznym w miejscowości Kotliny w pierwszej linii brzegowej od [...]

625 260 000 PLN
416 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
łódzki wschodni
Andrespol
Kraszew Na sprzedaż 310 PLN 1000 m2
Kraszew / Andrespol / łódzki wschodni / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Działki budowlane miejscowość Kraszew ul. Dolna. Nieruchomość idealna dla dewelopera lub rodziny. [...]

1000 310 PLN
0,31 PLN/m²
16-03-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
łódzki wschodni
Tuszyn
Modlica Na sprzedaż 740 000 PLN 10 000 m2
Modlica / Tuszyn / łódzki wschodni / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę 278/4 gmina Tuszyn. Szerokość 26,5m długość około 330m. Część działki [...]

10 000 740 000 PLN
74 PLN/m²
14-12-2025 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
łódzki wschodni
Koluszki
Koluszki Do wynajęcia 6500 PLN 2500 m2
Koluszki / łódzki wschodni / łódzkie / Polska, Franciszka Żwirki Działka do wynajęcia

Ogłoszenie: Działka do Wynajęcia w Koluszkach Opis: Do wynajęcia działka o powierzchni 2 500 m² w [...]

2500 6500 PLN
2,60 PLN/m²
15-06-2024 Dodaj do notesu
Reklamy