wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2500 PLN 5300 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Wiączyńska Działka do wynajęcia

Nieruchomość częściowo utwardzona z mediami powierzchnia 5300 m.

5300 2500 PLN
0,47 PLN/m²
19 godzin temu Dodaj do notesu
Działka łódzkie
Łódź Na sprzedaż 200 000 PLN 1000 m2
Łódź / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Feliksin ul Gminna, dwie działki po ok 1000 mkw z warunkami zabudowy - cena 200 zł za mkw. Wzdłuż [...]

1000 200 000 PLN
200 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka łódzkie
Łódź Na sprzedaż 840 000 PLN 2700 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Chocianowicka Działka na sprzedaż

Sprzedam gotowy projekt deweloperski z pozwoleniem na budowę: Zakres inwestycji: Budowa 10 [...]

2700 840 000 PLN
311,11 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Swędów / Stryków / zgierski / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę rekreacyjną z możliwością przekształcenia na budowlaną. Powierzchnia 1000 metrów. [...]

1000 110 000 PLN
110 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
pajęczański
Sulmierzyce
Chorzenice Na sprzedaż 95 000 PLN 1550 m2
Chorzenice / Sulmierzyce / pajęczański / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Opis Na sprzedaż posiadam działki budowlane w miejscowości Chorzenice, gm. Sulmierzyce. Działki o [...]

1550 95 000 PLN
61,29 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
łódzki wschodni
Koluszki
Różyca Na sprzedaż 860 800 PLN 4304 m2
Różyca / Koluszki / łódzki wschodni / łódzkie / Polska, Pałacowa Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4304 m2 (wymiary 113 x 38 m). Na terenie działki [...]

4304 860 800 PLN
200 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
łódzki wschodni
Brójce
Bukowiec Na sprzedaż 205 000 PLN 919 m2
Bukowiec / Brójce / łódzki wschodni / łódzkie / Polska, Mała Działka na sprzedaż

Do sprzedania 3 atrakcyjne działki budowlane w cichej i spokojnej okolicy. Działki położone są w [...]

919 205 000 PLN
223,07 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
Łódź
Widzew
Stoki Na sprzedaż 49 000 PLN 400 m2
Stoki / Widzew / Łódź / łódzkie, Olkuska Działka na sprzedaż

Działka nr 424, 400 m2 z altaną, funkcjonuje od 40 lat. Prąd, woda w działce, bramka wjazdowa, [...]

400 49 000 PLN
122,50 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
piotrkowski
Aleksandrów
Ostrów Na sprzedaż 180 000 PLN 755 m2
Ostrów / Aleksandrów / piotrkowski / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka położona w spokojnej, zielonej okolicy: • 8 km do Sulejowa • 20 km do [...]

755 180 000 PLN
238,41 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
Łódź
Bałuty Na sprzedaż 345 000 PLN 504 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Młynarska Działka na sprzedaż

Cena: 345 000 zł Cena za m²: 685 zł/m² Powierzchnia działki: 504 m² Typ działki: budowlana Rynek: [...]

504 345 000 PLN
684,52 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
zgierski
Głowno Na sprzedaż 620 000 PLN 12 279 m2
Głowno / zgierski / łódzkie / Polska, Swoboda Działka na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 12 279 m2 , położona w Głownie k/Łodzi , przy ul. [...]

12 279 620 000 PLN
50,49 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
piotrkowski
Sulejów
Sulejów Na sprzedaż 168 000 PLN 1400 m2
Sulejów / piotrkowski / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

5 działek każda 1400 m2. Położona we Włodzimierzowie 15 km od Piotrkowa Trybunalskiego.

1400 168 000 PLN
120 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
łęczycki
Świnice Warckie
Zbylczyce Na sprzedaż 85 000 PLN 3117 m2
Zbylczyce / Świnice Warckie / łęczycki / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka o pow. 3117mkw w Zbylczycach, gmina Świnice Warckie, woj.łódzkie. 4 kilometry od [...]

3117 85 000 PLN
27,27 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
rawski
Biała Rawska
Ossa Na sprzedaż 105 000 PLN 1163 m2
Ossa / Biała Rawska / rawski / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Oferuję dwie działki budowlane w malowniczej miejscowości Ossa, otoczone lasem. Idealne miejsce na [...]

1163 105 000 PLN
90,28 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
zgierski
Zgierz Na sprzedaż 1 PLN 16 482 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska, Andrzeja Struga Działka na sprzedaż

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki nr 298 w Zgierzu o powierzchni 1.65 [...]

16 482 1 PLN
0 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
pabianicki
Lutomiersk
Prusinowice Na sprzedaż 379 000 PLN 4411 m2
Prusinowice / Lutomiersk / pabianicki / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Przedmiotem oferty jest sprzedaż atrakcyjnej działki budowlanej, położonej w urokliwej w [...]

4411 379 000 PLN
85,92 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
rawski
Rawa Mazowiecka
Julianów Raducki Na sprzedaż 320 000 PLN 2400 m2
Julianów Raducki / Rawa Mazowiecka / rawski / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana 2400 m² z mediami – Julianów Raducki (gm. Rawa Mazowiecka) Na sprzedaż działka [...]

2400 320 000 PLN
133,33 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
Łódź Na sprzedaż 38 000 PLN 330 m2
Łódź / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Woda, prąd, altana, ubikacja, wspólne śmietniki, działka nr. 40 w ogródkach " Dalia"

330 38 000 PLN
115,15 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
Łódź
Widzew Na sprzedaż 31 000 PLN 340 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Lodowa Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę (dzierżawa) przy ulicy Lodowej 73 w Łodzi na Widzewie, powierzchnia około 340m2, na [...]

340 31 000 PLN
91,18 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Nowa Czerwonka / Żelechlinek / tomaszowski / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam grunt powierzchnia 4,70 ha, klasa V, VI, możliwość zabudowy mieszkaniowo- usługowej według [...]

47 000 520 000 PLN
11,06 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu

Działki - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy