wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka małopolskie
nowotarski
Czarny Dunajec
Bachledówka Na sprzedaż 250 000 PLN 640 m2
Bachledówka / Czarny Dunajec / nowotarski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Witam , sprzedam dzialke z pieknymi widokami na Tatry w Bachledówce ( Czerwienne ) w pobliżu Hotel [...]

640 250 000 PLN
390,63 PLN/m²
11 godzin temu Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Kocmyrzów-Luborzyca
Rawałowice Na sprzedaż 344 820 PLN 1627 m2
Rawałowice / Kocmyrzów-Luborzyca / krakowski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Jeśli marzysz o dużej przestrzeni, rozległym ogrodzie i braku ścisku, ta oferta spełni Twoje [...]

1627 344 820 PLN
211,94 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Kocmyrzów-Luborzyca
Rawałowice Na sprzedaż 219 000 PLN 630 m2

Oferuję do zakupu działkę o powierzchni 630 m², położoną w urokliwej i prężnie rozwijającej się [...]

630 219 000 PLN
347,62 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Kocmyrzów-Luborzyca
Rawałowice Na sprzedaż 239 000 PLN 668 m2

Na sprzedaż atrakcyjna, płaska działka o powierzchni 668 m², zlokalizowana w spokojnej i zielonej [...]

668 239 000 PLN
357,78 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Liszki
Rączna Na sprzedaż 516 000 PLN 3200 m2
Rączna / Liszki / krakowski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż malowniczo położoną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 3200 m² (32 ary) w [...]

3200 516 000 PLN
161,25 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Działka małopolskie
wielicki
Wieliczka
Sułków Na sprzedaż 245 000 PLN 800 m2
Sułków / Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Do sprzedania działka w bardzo spokojnej i cichej okolicy, przy lesie. Położona w miejscowości [...]

800 245 000 PLN
306,25 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Działka małopolskie
tatrzański
Bukowina Tatrzańska
Rzepiska Na sprzedaż 390 000 PLN 900 m2
Rzepiska / Bukowina Tatrzańska / tatrzański / małopolskie / Polska, Potok Bryjów Działka na sprzedaż

DZIAŁKA Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA TATRY I PANORAMĄ NA POBLISKIE STOKI NARCIARSKIE KOTELNICA, CZARNA GÓRA [...]

900 390 000 PLN
433,33 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka małopolskie
nowotarski
Czorsztyn
Kluszkowce Na sprzedaż 950 000 PLN 6000 m2
Kluszkowce / Czorsztyn / nowotarski / małopolskie / Polska, Za Stylchyn Działka na sprzedaż

Dwie działki rolno-budowlane w miejscowości Kluszkowce -Stylchyn z pięknym widokiem na Zalew [...]

6000 950 000 PLN
158,33 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Działka małopolskie
brzeski
Gnojnik
Biesiadki Na sprzedaż 170 000 PLN 2500 m2
Biesiadki / Gnojnik / brzeski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Atrakcyjnie położone dwie działki budowlane położone w odległości 250 metrów od najbliższych [...]

2500 170 000 PLN
68 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Działka małopolskie
Kraków
Swoszowice Na sprzedaż 720 000 PLN 900 m2
Swoszowice / Kraków / małopolskie, Zdrojowa Działka na sprzedaż

Witam mam do sprzedania działkę budowlaną bezposrednio od właściciela działka w pełni uzbrojona [...]

900 720 000 PLN
800 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Czernichów
Ratanice Na sprzedaż 800 000 PLN 3263 m2
Ratanice / Czernichów / krakowski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Jako właściciel nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży terenu [...]

3263 800 000 PLN
245,17 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
suski
Jordanów Na sprzedaż 140 600 PLN 879 m2
Jordanów / suski / małopolskie / Polska, Przemysłowa Działka na sprzedaż

Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odetchnąć? Gdzie rano budzi Cię cisza, śpiew ptaków i widok [...]

879 140 600 PLN
159,95 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
myślenicki
Dobczyce
Rudnik Na sprzedaż 390 000 PLN 1847 m2
Rudnik / Dobczyce / myślenicki / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana o powierzchni ok. 18,5 a. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni [...]

1847 390 000 PLN
211,15 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
bocheński
Rzezawa
Okulice Na sprzedaż 240 000 PLN 4605 m2
Okulice / Rzezawa / bocheński / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam płaską działke 46 arów w miejscowości Okulice, powiat bocheński, gmina Rzezawa. Id działki [...]

4605 240 000 PLN
52,12 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
oświęcimski
Kęty
Kęty Na sprzedaż 1459 PLN 2136 m2
Kęty / oświęcimski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Roberta Kwolczaka, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej [...]

2136 1459 PLN
0,68 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Mogilany
Mogilany Na sprzedaż 480 000 PLN 1400 m2
Mogilany / krakowski / małopolskie / Polska, Żary Działka na sprzedaż

Działka nr 688/11 w Mogilanach o wymiarach ok 25 m x 54 m o powierzchni 14 arów w całości [...]

1400 480 000 PLN
342,86 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Liszki
Mała Morawica Na sprzedaż 85 000 PLN 400 m2
Mała Morawica / Liszki / krakowski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka ogrodowa ROD o powierzchni 400m2, położona w bardzo dobrej lokalizacji okolice [...]

400 85 000 PLN
212,50 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
Nowy Sącz
Nowa Kolonia Na sprzedaż 15 000 PLN 500 m2
Nowa Kolonia / Nowy Sącz / małopolskie, 29 Listopada Działka na sprzedaż

Do sprzedania działka na ogródkach działkowych. 5ar z domkiem. Cena bardzo dobra. Miejscówka jeszcze [...]

500 15 000 PLN
30 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
chrzanowski
Alwernia
Okleśna Na sprzedaż 150 000 PLN 1200 m2
Okleśna / Alwernia / chrzanowski / małopolskie / Polska, Starowiejska Działka na sprzedaż

Działka w uroczym miejscu, spokojnej wsi Okleśna. Na działce znajdują się pozostałości starego domu [...]

1200 150 000 PLN
125 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Mogilany
Mogilany Na sprzedaż 750 000 PLN 3000 m2
Mogilany / krakowski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Piękna działka z południowym spadem, prostokątna, z dwuch stron otoczona lasem. Na działce skrzynka [...]

3000 750 000 PLN
250 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu

Działki - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy