wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka mazowieckie
pułtuski
Winnica
Powielin Na sprzedaż 98 000 PLN 1200 m2
Powielin / Winnica / pułtuski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni ok. 1200 m² położone w miejscowości Powielin, gm. [...]

1200 98 000 PLN
81,67 PLN/m²
8 godzin temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
wołomiński
Tłuszcz
Tłuszcz Na sprzedaż 250 000 PLN 837 m2
Tłuszcz / wołomiński / mazowieckie / Polska, Słowicza Działka na sprzedaż

Do sprzedania atrakcyjnie powierzchniowo i lokalizacyjne działka budowlana w Tłuszczu. Położona [...]

837 250 000 PLN
298,69 PLN/m²
13 godzin temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Wilanów Na sprzedaż 533 120 PLN 6664 m2
Wilanów / Warszawa / mazowieckie, Rosochata Działka na sprzedaż

Do sprzedania dwie działki - z możliwością oddzielnej sprzedaży: nr ew. 67, obręb 1-06-81, pow. 1563 [...]

6664 533 120 PLN
80 PLN/m²
17 godzin temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
miński
Sulejówek Na sprzedaż 950 000 PLN 3258 m2
Sulejówek / miński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Ładny front od ulicy Żelaznej do wykorzystania komercyjnego - np. sklep, usługi związane z urodą. [...]

3258 950 000 PLN
291,59 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
płoński
Joniec
Popielżyn-Zawady Na sprzedaż 108 000 PLN 1093 m2
Popielżyn-Zawady / Joniec / płoński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam bardzo ładnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 1093m2 z pozwoleniem na budowę domu [...]

1093 108 000 PLN
98,81 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
piaseczyński
Prażmów
Gabryelin Na sprzedaż 280 000 PLN 1304 m2
Gabryelin / Prażmów / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Kolejowa Działka na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 1304 m2 , położoną w otoczeniu nowej zabudowy [...]

1304 280 000 PLN
214,72 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Duchnów Na sprzedaż 2 987 500 PLN 12 500 m2
Duchnów / Wiązowna / otwocki / mazowieckie / Polska, Góry Warszawskie Działka na sprzedaż

Powierzchnia 12 500 m² ok. 700 m w linii prostej od autostrady A2,ok. 1000 m w linii prostej od [...]

12 500 2 987 500 PLN
239 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 90 000 PLN 300 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Niepodległości Działka na sprzedaż

Sprzedam atrakcyjną działkę ogrodową o powierzchni ponad 300 m², położoną na terenie ROD Obrońców [...]

300 90 000 PLN
300 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
sochaczewski
Teresin
Seroki-Wieś Na sprzedaż 1 009 000 PLN 10 090 m2
Seroki-Wieś / Teresin / sochaczewski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka o powierzchni 1, 0903 ha w gminie Teresin, powiat Sochaczewski. Z wydanymi [...]

10 090 1 009 000 PLN
100 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
mławski
Strzegowo
Rydzyn Szlachecki Na sprzedaż 420 000 PLN 17 400 m2
Rydzyn Szlachecki / Strzegowo / mławski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

SIEDLISKO 1,74 HA ZE STAWEM | MAZOWSZE | 100 KM OD WARSZAWY | POTENCJAŁ NOWEJ ZABUDOWY I [...]

17 400 420 000 PLN
24,14 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Ursynów Na sprzedaż 2 999 998 PLN 8683 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie Działka na sprzedaż

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela działka inwestycyjna o powierzchni 8 683 m², położona w [...]

8683 2 999 998 PLN
345,50 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Skuły Na sprzedaż 190 000 PLN 1060 m2
Skuły / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Jaworowa Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną. Woda w drodze, prąd na działce. Wymiary działki około 43/25 metrów. [...]

1060 190 000 PLN
179,25 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
sokołowski
Sokołów Podlaski
Przywózki Na sprzedaż 16 822 PLN 3305 m2
Przywózki / Sokołów Podlaski / sokołowski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Andrzeja Wójcikiewicza ogłasza sprzedaż z wolnej ręki w drodze [...]

3305 16 822 PLN
5,09 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
płocki
Gąbin
Koszelew Na sprzedaż 307 300 PLN 43 900 m2
Koszelew / Gąbin / płocki / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 43900 m² (4,39 ha) w gminie Gąbin, pow. płocki, woj. [...]

43 900 307 300 PLN
7 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Zaręby Na sprzedaż 924 000 PLN 26 400 m2
Zaręby / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Kuropatwy Działka na sprzedaż

Dzień dobry. Mam do sprzedania działkę siedliskową o powierzchni 2,64 ha w miejscowości Zaręby w [...]

26 400 924 000 PLN
35 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Światowida Działka do wynajęcia

Bezpośrednio od właściciela – bez prowizji! Szukasz miejsca, które od razu zacznie zarabiać? To jest [...]

1400 11 000 PLN
7,86 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Włochy Do wynajęcia 40 000 PLN 10 000 m2
Włochy / Warszawa / mazowieckie, Szyszkowa Działka do wynajęcia

Do wynajęcia utwardzony i ogrodzony teren w bardzo atrakcyjnej lokalizacji – w bezpośrednim [...]

10 000 40 000 PLN
4 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
miński
Jakubów
Brzozówka Na sprzedaż 250 300 PLN 27 588 m2
Brzozówka / Jakubów / miński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Anny Paluch ogłasza sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości gruntowej [...]

27 588 250 300 PLN
9,07 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Nowy Łajszczew / Puszcza Mariańska / żyrardowski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam - wraz z gruntem - udokumentowane w kat. C1 (decyzja Marszałka woj. mazowieckiego) złoże [...]

57 300 1 PLN
0 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grójecki
Chynów
Grabina Na sprzedaż 465 000 PLN 2300 m2
Grabina / Chynów / grójecki / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Opis oferty: Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2300 m2 (0,2300 ha) położona w miejscowości [...]

2300 465 000 PLN
202,17 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu

Działki - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy