wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka małopolskie
myślenicki
Dobczyce
Rudnik Na sprzedaż 390 000 PLN 1847 m2
Rudnik / Dobczyce / myślenicki / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana o powierzchni ok. 18,5 a. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni [...]

1847 390 000 PLN
211,15 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
myślenicki
Myślenice
Osieczany Na sprzedaż 1 300 000 PLN 5800 m2
Osieczany / Myślenice / myślenicki / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Przedmiotowa nieruchomość znajduje się w Osieczanach koło Myślenic. Składa się z działki nr 276 o [...]

5800 1 300 000 PLN
224,14 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
myślenicki
Myślenice
Głogoczów Na sprzedaż 396 000 PLN 2391 m2
Głogoczów / Myślenice / myślenicki / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Mam do sprzedania widokową działkę budowlaną w pełni uzbrojona (woda, prąd, gaz, kanalizacja). [...]

2391 396 000 PLN
165,62 PLN/m²
25-03-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
myślenicki
Myślenice
Głogoczów Na sprzedaż 136 500 PLN 6000 m2
Głogoczów / Myślenice / myślenicki / małopolskie Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Ryszarda Śpitalniaka, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej [...]

6000 136 500 PLN
22,75 PLN/m²
16-01-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
myślenicki
Pcim
Stróża Na sprzedaż 1 845 000 PLN 42 m2
Stróża / Pcim / myślenicki / małopolskie Działka na sprzedaż

Działka położona w Stróży, gmina Pcim, 30 km od obwodnicy Krakowa. Nieruchomość zlokalizowana w [...]

42 1 845 000 PLN
43 928,57 PLN/m²
29-11-2022 Dodaj do notesu
Reklamy