wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka mazowieckie
pruszkowski
Raszyn
Falenty Nowe Na sprzedaż 659 600 PLN 970 m2
Falenty Nowe / Raszyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Wichrowe Wzgórze Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni ok 1000m2 każda w miejscowości Falenty Nowe gmina Raszyn [...]

970 659 600 PLN
680 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
czarnkowsko-trzcianecki
Drawsko
Kwiejce Nowe Na sprzedaż 2 900 000 PLN 32 155 m2
Kwiejce Nowe / Drawsko / czarnkowsko-trzcianecki / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Działki na sprzedaż Powierzchnia: 32155 m² Typ działki: pod inwestycję Położenie: [...]

32 155 2 900 000 PLN
90,19 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
piaseczyński
Tarczyn
Nowe Racibory Na sprzedaż 199 000 PLN 1000 m2
Nowe Racibory / Tarczyn / piaseczyński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Działki budowlane z dostępem Strefy Rekreacyjnej | 199 zł/m² | 20 min od Warszawy | Opcja domu "pod [...]

1000 199 000 PLN
199 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
tomaszowski
Rokiciny
Nowe Chrusty Na sprzedaż 137 500 PLN 1100 m2
Nowe Chrusty / Rokiciny / tomaszowski / łódzkie / Polska, Kasztanowa Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działki budowlane – Nowe Chrusty, ul. Kasztanowa. Na sprzedaż 14 sąsiadujących ze sobą [...]

1100 137 500 PLN
125 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
piski
Orzysz
Nowe Guty Na sprzedaż 240 000 PLN 3000 m2
Nowe Guty / Orzysz / piski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Dzień dobry, Na sprzedaż: Atrakcyjne działki budowlane na Mazurach – Nowe Guty, nad Jeziorem [...]

3000 240 000 PLN
80 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
płoński
Nowe Miasto
Grabie Na sprzedaż 110 000 PLN 1000 m2
Grabie / Nowe Miasto / płoński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

DZIAŁKA ZAREZERWOWANA Sprzedam działkę rolno-budowlaną o powierzchni 1000 m2 w miejscowości [...]

1000 110 000 PLN
110 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
czarnkowsko-trzcianecki
Drawsko
Kwiejce Nowe Na sprzedaż 459 000 PLN 13 067 m2

Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki położone w samym sercu Puszczy Noteckiej, w środku l bezpośrednio [...]

13 067 459 000 PLN
35,13 PLN/m²
26-12-2025 Dodaj do notesu
Działka kujawsko-pomorskie
świecki
Nowe
Nowe Na sprzedaż 45 500 PLN 2209 m2
Nowe / świecki / kujawsko-pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup nieruchomości gruntowej położonej w [...]

2209 45 500 PLN
20,60 PLN/m²
21-11-2024 Dodaj do notesu