wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Gietrzwałd
Łupstych Na sprzedaż 430 000 PLN 1144 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska, Sielska Działka na sprzedaż

Sprzedam wyjątkową działkę budowlaną w Łupstychu 1144 m², 10 min od centrum Olsztyna – prestiżowej i [...]

1144 430 000 PLN
375,87 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy