wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Dywity
Spręcowo Na sprzedaż 350 000 PLN 2638 m2
Spręcowo / Dywity / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana z wydanymi bezterminowymi warunkami zabudowy na dom mieszkalny jednorodzinny. Nr [...]

2638 350 000 PLN
132,68 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Dywity
Dywity Na sprzedaż 49 000 PLN 1214 m2
Dywity / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

powierzchni 1214 m2 z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, w sprzedaży na raty.: 1. [...]

1214 49 000 PLN
40,36 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Biskupiec
Węgój Na sprzedaż 3 000 000 PLN 23 883 m2
Węgój / Biskupiec / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Teren inwestycyjny położony w miejscowości Węgój pod Biskupcem, około 50 km od Olsztyna i 30 km od [...]

23 883 3 000 000 PLN
125,61 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Gietrzwałd
Łupstych Na sprzedaż 779 000 PLN 2774 m2
Łupstych / Gietrzwałd / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż (bezpośrednio) atrakcyjna działka o powierzchni 2774 m², położona w miejscowości [...]

2774 779 000 PLN
280,82 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Dobre Miasto
Podleśna Na sprzedaż 64 000 PLN 1017 m2
Podleśna / Dobre Miasto / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

PODLEŚNA gm.DOBRE MIASTO Na sprzedaż działka o pow. 1009m2 w miejscowości Podleśna, obręb Podleśna [...]

1017 64 000 PLN
62,93 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Gietrzwałd
Łupstych Na sprzedaż 599 000 PLN 3016 m2

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo malowniczo położoną działkę w miejscowości [...]

3016 599 000 PLN
198,61 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Olsztynek
Królikowo Na sprzedaż 160 000 PLN 1172 m2
Królikowo / Olsztynek / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Atrakcyjna działka budowlana w kompleksie 14 działek tworzących kameralne osiedle z wydanymi [...]

1172 160 000 PLN
136,52 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Olsztynek
Gąsiorowo Olsztyneckie (osada) Na sprzedaż 260 000 PLN 3030 m2
Gąsiorowo Olsztyneckie (osada) / Olsztynek / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

UROCZA DZIAŁKA ROLNO-BUDOWLANA O POWIERZCHNI 3030 m2 z WZ. Położona w pięknej okolicy, 150 m od [...]

3030 260 000 PLN
85,81 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Stawiguda
Pluski Na sprzedaż 530 000 PLN 1763 m2
Pluski / Stawiguda / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska, Pluszna Działka na sprzedaż

Opis nieruchomościNa sprzedaż działka budowlana nr 364/7 o powierzchni 1763m2, położona w [...]

1763 530 000 PLN
300,62 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Barczewo
Barczewo Na sprzedaż 200 000 PLN 1600 m2
Barczewo / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska, Jana Kochanowskiego Działka na sprzedaż

Sprzedam 2 działki budowlane (razem) o łącznej powierzchni 1600m2, położone w Barczewie przy ul. [...]

1600 200 000 PLN
125 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Gietrzwałd
Biesal Na sprzedaż 135 000 PLN 1513 m2
Biesal / Gietrzwałd / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1513 m², położona w spokojnej i zielonej [...]

1513 135 000 PLN
89,23 PLN/m²
08-02-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Purda
Klebark Mały Na sprzedaż 239 900 PLN 1597 m2
Klebark Mały / Purda / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Dzień dobry! Sprzedam działkę budowlaną w Klebarku Małym o pow. 16 arów w cichej i spokojnej okolicy [...]

1597 239 900 PLN
150,22 PLN/m²
11-11-2025 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Purda
Prejłowo Na sprzedaż 920 000 PLN 119 000 m2
Prejłowo / Purda / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż pięknie umiejscowiony, zlokalizowany w strefie peryferyjnej, kompleks pięciu działek, [...]

119 000 920 000 PLN
7,73 PLN/m²
29-04-2025 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Gietrzwałd
Woryty Na sprzedaż 160 000 PLN 977 m2
Woryty / Gietrzwałd / olsztyński / warmińsko-mazurskie, al. Gietrzwałdzka Działka na sprzedaż

Działka jest położona przy gminnej drodze asfaltowej. Aktualnie ma status rolnej, jednak jest na ten [...]

977 160 000 PLN
163,77 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Stawiguda
Bartąg Na sprzedaż 450 000 PLN 964 m2
Bartąg / Stawiguda / olsztyński / warmińsko-mazurskie, Olchowa Działka na sprzedaż

Działka o nr 16/89 o powierzchni 964 m2 posiadająca dostęp do drogi gruntowej (ul. Olchowa), teren [...]

964 450 000 PLN
466,80 PLN/m²
22-03-2024 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Gietrzwałd
Woryty Na sprzedaż 123 840 PLN 1035 m2
Woryty / Gietrzwałd / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska, al. Topolowa Działka na sprzedaż

Sprzedaż Bezpośrednia ! Doskonale zlokalizowane działki budowlane położone są w sercu Warmii, w [...]

1035 123 840 PLN
119,65 PLN/m²
15-02-2023 Dodaj do notesu
Reklamy