wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka mazowieckie
otwocki
Celestynów
Zabieżki Na sprzedaż 250 000 PLN 1300 m2
Zabieżki / Celestynów / otwocki / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Nieruchomość położona w podwarszawskiej miejscowości Zabieżki przy ul. Kreciej, w powiecie otwockim, [...]

1300 250 000 PLN
192,31 PLN/m²
3 godziny temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Duchnów Na sprzedaż 2 987 500 PLN 12 500 m2
Duchnów / Wiązowna / otwocki / mazowieckie / Polska, Góry Warszawskie Działka na sprzedaż

Powierzchnia 12 500 m² ok. 700 m w linii prostej od autostrady A2,ok. 1000 m w linii prostej od [...]

12 500 2 987 500 PLN
239 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
otwocki
Karczew
Nadbrzeż Na sprzedaż 734 448 PLN 14 124 m2
Nadbrzeż / Karczew / otwocki / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Działka rolna porośnięta drzewami owocowymi. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. [...]

14 124 734 448 PLN
52 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Pęclin Na sprzedaż 350 000 PLN 1405 m2
Pęclin / Wiązowna / otwocki / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka we wsi Pęclin. Usytuowana jest w pasie zabudowy, tuż przy ulicy Radosnej (główna [...]

1405 350 000 PLN
249,11 PLN/m²
09-03-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Duchnów Na sprzedaż 345 000 PLN 1230 m2
Duchnów / Wiązowna / otwocki / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam Działkę Budowlaną w kształcie prostokąta o powierzchni1230 m2 w dobrej lokalizacji wsi [...]

1230 345 000 PLN
280,49 PLN/m²
16-01-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Duchnów Na sprzedaż 395 000 PLN 1247 m2

Sprzedam Działkę Budowlaną pzy ulicy K. Dowjata w Duchnowie z planem na budowę budynku mieszkalnego [...]

1247 395 000 PLN
316,76 PLN/m²
22-10-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Malcanów Na sprzedaż 344 400 PLN 1200 m2
Malcanów / Wiązowna / otwocki / mazowieckie / Polska, Magnolii Działka na sprzedaż

Bezpośrednio sprzedamy atrakcyjnie usytuowaną działkę nr. 70/39 w Malcanowie przy ulicy Magnolii gm. [...]

1200 344 400 PLN
287 PLN/m²
05-10-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
otwocki
Karczew
Ostrówek Na sprzedaż 582 000 PLN 9700 m2
Ostrówek / Karczew / otwocki / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Działka rolno-budowlana Jeśli chcesz mieszkać w cichej i pięknej okolicy, to jest to propozycja dla [...]

9700 582 000 PLN
60 PLN/m²
15-12-2024 Dodaj do notesu

Działki - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy