wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka warmińsko-mazurskie
piski
Pisz
Szczechy Wielkie Na sprzedaż 195 000 PLN 1300 m2
Szczechy Wielkie / Pisz / piski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane – Szczechy Wielkie, gmina Pisz

1300 195 000 PLN
150 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
1400 154 000 PLN
110 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
piski
Pisz
Jeże Na sprzedaż 280 000 PLN 3499 m2
Jeże / Pisz / piski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana o pow 3 499 m² we wsi Jeże, gmina Pisz Działka nr 106/5, obręb Jeże, o [...]

3499 280 000 PLN
80,02 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
piski
Ruciane-Nida
Karwica Na sprzedaż 675 000 PLN 2700 m2
Karwica / Ruciane-Nida / piski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

sprzedam dwie działki budowlane w Karwicy położone w okolicy gościńca jawor o nr. (127/3+127/23) [...]

2700 675 000 PLN
250 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
piski
Orzysz
Nowe Guty Na sprzedaż 240 000 PLN 3000 m2
Nowe Guty / Orzysz / piski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Dzień dobry, Na sprzedaż: Atrakcyjne działki budowlane na Mazurach – Nowe Guty, nad Jeziorem [...]

3000 240 000 PLN
80 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Gałkowo / Ruciane-Nida / piski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio siedlisko w Gołkowie. Powierzchnia 8,5 tys metrów

8500 350 PLN
0,04 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
piski
Orzysz
Ublik Na sprzedaż 425 000 PLN 4725 m2
Ublik / Orzysz / piski / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Twoja prywatna panorama na szmaragdowe jezioro UBLIK MAŁY w sercu Mazur. Szukasz miejsca, gdzie [...]

4725 425 000 PLN
89,95 PLN/m²
26-02-2026 Dodaj do notesu
Reklamy