wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka wielkopolskie
poznański
Suchy Las
Golęczewo Na sprzedaż 600 000 PLN 1019 m2
Golęczewo / Suchy Las / poznański / wielkopolskie / Polska, Cicha Działka na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1019 m². Nieruchomość objęta jest miejscowym [...]

1019 600 000 PLN
588,81 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
poznański
Kostrzyn
Siekierki Wielkie Na sprzedaż 245 000 PLN 684 m2
Siekierki Wielkie / Kostrzyn / poznański / wielkopolskie / Polska, Łąkowa Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 684 m². z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe Teren [...]

684 245 000 PLN
358,19 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
poznański
Rokietnica
Kiekrz Na sprzedaż 620 000 PLN 1455 m2
Kiekrz / Rokietnica / poznański / wielkopolskie / Polska, Radosna Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana, położona w Kiekrzu (Starzyny), przy ul. Radosnej 6, o powierzchni [...]

1455 620 000 PLN
426,12 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
poznański
Pobiedziska
Tuczno Na sprzedaż 499 000 PLN 1068 m2
Tuczno / Pobiedziska / poznański / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną w Tucznie, położoną na kameralnym osiedlu z luźną zabudową jednorodzinną. [...]

1068 499 000 PLN
467,23 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
poznański
Buk
Niepruszewo Na sprzedaż 230 000 PLN 817 m2
Niepruszewo / Buk / poznański / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą, w kameralnej okolicy. Wymiary działki to [...]

817 230 000 PLN
281,52 PLN/m²
03-04-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
poznański
Suchy Las
Suchy Las Na sprzedaż 3 000 000 PLN 2560 m2
Suchy Las / poznański / wielkopolskie / Polska, Księżycowa Działka na sprzedaż

Sprzedam działek budowlaną o powierzchni 2560m2 w suchym lesie przy ulicy Księżycowej. Działka ma [...]

2560 3 000 000 PLN
1171,88 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
poznański
Kostrzyn
Siekierki Wielkie Na sprzedaż 895 050 PLN 1761 m2
Siekierki Wielkie / Kostrzyn / poznański / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Syndyk MDI Development sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Plewiskach oferuje do sprzedaży [...]

1761 895 050 PLN
508,26 PLN/m²
16-02-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Kliny / Czerwonak / poznański / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

OBWIESZCZENIE Natalia Kukiel prowadząca działalność gospodarczą pod firmą „PRESS-METAL” Natalia [...]

3486 861 000 PLN
246,99 PLN/m²
11-02-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Jerzyn / Pobiedziska / poznański / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Działając jako Syndyk masy upadłości Renaty Gąsiorowskiej, na podstawie postanowienia Sądu [...]

530 39 051 PLN
73,68 PLN/m²
14-01-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć

Działając jako Syndyk masy upadłości Tomasza Gąsiorowskiego, na podstawie postanowienia Sądu [...]

530 390 520 PLN
736,83 PLN/m²
14-01-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
poznański
Czerwonak
Bolechowo Na sprzedaż 17 000 000 PLN 134 600 m2
Bolechowo / Czerwonak / poznański / wielkopolskie / Polska, Kręta Działka na sprzedaż

Na sprzedaż gotowy projekt deweloperski obejmujący realizację osiedla 214 domów jednorodzinnych w [...]

134 600 17 000 000 PLN
126,30 PLN/m²
07-04-2025 Dodaj do notesu

Działki - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy