wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka lubelskie
puławski
Żyrzyn
Skrudki Na sprzedaż 250 000 PLN 9198 m2
Skrudki / Żyrzyn / puławski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 9198m2. Nr działki 497/3 położona w miejscowości Skrudki, działka [...]

9198 250 000 PLN
27,18 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
puławski
Nałęczów
Strzelce Na sprzedaż 250 000 PLN 1800 m2
Strzelce / Nałęczów / puławski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka we wsi Strzelce przy drodze powiatowej (2202L) Nałęczów - Czesławice. Powierzchnia1800 mkw. [...]

1800 250 000 PLN
138,89 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
puławski
Wąwolnica
Rąblów Na sprzedaż 960 000 PLN 14 128 m2
Rąblów / Wąwolnica / puławski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Oferta bezpośrednia, właściciel przedstawia Państwu na sprzedaż działkę budowlaną wraz z dodatkową, [...]

14 128 960 000 PLN
67,95 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
puławski
Wąwolnica
Kębło Na sprzedaż 217 000 PLN 2500 m2
Kębło / Wąwolnica / puławski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Sprzedam działki budowlane o powierzchni od 25 arów do 1,5 [...]

2500 217 000 PLN
86,80 PLN/m²
02-08-2025 Dodaj do notesu
Reklamy