wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka śląskie
zawierciański
Kroczyce
Kostkowice Na sprzedaż 175 000 PLN 877 m2
Kostkowice / Kroczyce / zawierciański / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana 877 m² – Kostkowice k. Kroczyc | Serce Jury Krakowsko-Częstochowskiej Na sprzedaż [...]

877 175 000 PLN
199,54 PLN/m²
5 godzin temu Dodaj do notesu
Działka śląskie
Sosnowiec Na sprzedaż 79 000 PLN 501 m2
Sosnowiec / śląskie / Polska, Portowa Działka na sprzedaż

Sprzedam ogórek działkowy "ROD Zagłębie" .Na terenie ogrodu znajduje się : -budynek murowany [...]

501 79 000 PLN
157,68 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka śląskie
Gliwice
Wójtowa Wieś Na sprzedaż 425 000 PLN 870 m2
Wójtowa Wieś / Gliwice / śląskie, Wójtowska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działaka budowlana zlokalizowana blisko centrum Gliwic, przy ulicy Wótowskiej - dojazd [...]

870 425 000 PLN
488,51 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka śląskie
zawierciański
Zawiercie Na sprzedaż 1 281 800 PLN 6409 m2
Zawiercie / zawierciański / śląskie / Polska, Stanisława Wyspiańskiego Działka na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 6 409 m² (0,6409 ha), położona w Zawierciu – [...]

6409 1 281 800 PLN
200 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Działka śląskie
zawierciański
Łazy
Grabowa Na sprzedaż 2 132 130 PLN 38 766 m2
Grabowa / Łazy / zawierciański / śląskie / Polska, Ogrodowa Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę rolno-budowlaną w miejscowości Grabowa w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej gmina [...]

38 766 2 132 130 PLN
55 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka śląskie
będziński
Siewierz
Dziewki Na sprzedaż 220 000 PLN 2200 m2
Dziewki / Siewierz / będziński / śląskie / Polska, Podbagnie Działka na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio działkę 2200 m² w miejscowości Dziewki, ul. Podbagnie, gm. Siewierz woj. [...]

2200 220 000 PLN
100 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Działka śląskie
Rybnik
Boguszowice Stare Na sprzedaż 540 000 PLN 2577 m2
Boguszowice Stare / Rybnik / śląskie Działka na sprzedaż

Tylko w naszej ofercie! Wyjątkowo ciekawa działka inwestycyjna w Rybniku Boguszowicach, w mpzp [...]

2577 540 000 PLN
209,55 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
2545 1 599 000 PLN
628,29 PLN/m²
13-05-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
bielski
Jasienica
Jasienica Na sprzedaż 275 871 PLN 1103 m2
Jasienica / bielski / śląskie / Polska, Kamienna Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Teresy Śliż prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą SALUD Teresa Śliż [...]

1103 275 871 PLN
250,11 PLN/m²
11-05-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
Sosnowiec
Zagórze Na sprzedaż 499 000 PLN 1306 m2
Zagórze / Sosnowiec / śląskie, Braci Mieroszewskich Działka na sprzedaż

Opis nieruchomościDziałka oznaczona numerem geodezyjnym 2869/17 dla której ustanowiona jest księga [...]

1306 499 000 PLN
382,08 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
częstochowski
Starcza
Łysiec Na sprzedaż 1 568 600 PLN 15 624 m2
Łysiec / Starcza / częstochowski / śląskie / Polska, Okrężna Działka na sprzedaż

Właściciel sprzeda bezpośrednio nieruchomości gruntowe niezabudowane oznaczone jako działki [...]

15 624 1 568 600 PLN
100,40 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
pszczyński
Miedźna
Miedźna Na sprzedaż 579 600 PLN 4830 m2
Miedźna / pszczyński / śląskie / Polska, Bieruńska Działka na sprzedaż

Niniejszym składam ofertę sprzedaży działki nr. 637/35 o powierzchni 4830 m. Położona przy drodze [...]

4830 579 600 PLN
120 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
częstochowski
Olsztyn
Olsztyn Na sprzedaż 240 000 PLN 1318 m2
Olsztyn / częstochowski / śląskie / Polska, Kościelna Działka na sprzedaż

​Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w malowniczej miejscowości Olsztyn (woj. śląskie), [...]

1318 240 000 PLN
182,09 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
cieszyński
Goleszów
Kozakowice Górne Na sprzedaż 200 000 PLN 1248 m2
Kozakowice Górne / Goleszów / cieszyński / śląskie / Polska, Wałowa Działka na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w Kozakowicach Górnych – z widokiem na góry i [...]

1248 200 000 PLN
160,26 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
Częstochowa
Północ Na sprzedaż 216 000 PLN 540 m2
Północ / Częstochowa / śląskie, Narcyzowa Działka na sprzedaż

Działka budowlana w Częstochowie oś. Północ idealna pod nowy dom, położona w bocznej części ulicy [...]

540 216 000 PLN
400 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
żywiecki
Ujsoły
Glinka Na sprzedaż 700 000 PLN 4000 m2
Glinka / Ujsoły / żywiecki / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

Glinka | Szlak na Krawców Wierch | 2 dojazdy | MPZP Są działki. I są miejsca, które kupuje się raz [...]

4000 700 000 PLN
175 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
Dąbrowa Górnicza Na sprzedaż 310 000 PLN 1100 m2
Dąbrowa Górnicza / śląskie / Polska, Marii Dąbrowskiej Działka na sprzedaż

Oferuję Panstwu na sprzedaz działke budowlaną polozoną w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Ząbkowice, [...]

1100 310 000 PLN
281,82 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
gliwicki
Sośnicowice
Smolnica Na sprzedaż 350 000 PLN 700 m2
Smolnica / Sośnicowice / gliwicki / śląskie / Polska, Bierawki Działka na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż działki budowlane pod lasem, położone w Smolnicy ul. Bierawki. Dostępne działki [...]

700 350 000 PLN
500 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
bieruńsko-lędziński
Imielin Na sprzedaż 360 000 PLN 905 m2
Imielin / bieruńsko-lędziński / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

Płaska , ogrodzona , w kwadracie 30x30 m ,budowlana i uzbrojona w pełni . Prąd i woda z kanalizacją [...]

905 360 000 PLN
397,79 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
żywiecki
Węgierska Górka
Cisiec Na sprzedaż 100 000 PLN 4465 m2
Cisiec / Węgierska Górka / żywiecki / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

Witam. Mam do sprzedania działki leśno - rolne w Ciscu. O łącznej powierzchni 0,4484h O numerach [...]

4465 100 000 PLN
22,40 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu

Działki - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy