wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka pomorskie
słupski
Redzikowo
Bydlino Na sprzedaż 96 300 PLN 1003 m2
Bydlino / Redzikowo / słupski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Ostatnie działki z MPZP – Bydlino, gm. Redzikowo | od 96 300 zł | 96 zł/m² Bez prowizji oraz [...]

1003 96 300 PLN
96,01 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka pomorskie
słupski
Główczyce
Rzuszcze Na sprzedaż 300 000 PLN 2860 m2
Rzuszcze / Główczyce / słupski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana 2860m² – Rzuszcze, gm. Główczyce (powiat słupski) Marzysz [...]

2860 300 000 PLN
104,90 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Działka pomorskie
słupski
Ustka
Dębina Na sprzedaż 450 000 PLN 960 m2
Dębina / Ustka / słupski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka uzbrojona o powierzchni 960 m2 położona w nadmorskiej miejscowości Dębina przy [...]

960 450 000 PLN
468,75 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Działka pomorskie
słupski
Słupsk
Stanięcino Na sprzedaż 365 040 PLN 2160 m2
Stanięcino / Słupsk / słupski / pomorskie Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną koło Słupska, okolica Głobina w miejscowości Stanięcino. • Działka 83/7 [...]

2160 365 040 PLN
169 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
słupski
Ustka
Zaleskie Na sprzedaż 79 500 PLN 1099 m2
Zaleskie / Ustka / słupski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Tanie działki budowlane z MPZP – 5 km od morza | Zaleskie, gm. Ustka Bez prowizji i bez dodatkowych [...]

1099 79 500 PLN
72,34 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy