wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka mazowieckie
sochaczewski
Teresin
Maszna Na sprzedaż 400 000 PLN 7731 m2
Maszna / Teresin / sochaczewski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam w Masznie gmina Teresin 10 działek po 600m2 pod zabudowę bliźniaczą oraz jedną działkę 1731 [...]

7731 400 000 PLN
51,74 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy