wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Działki

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka pomorskie
wejherowski
Szemud
Warzno Na sprzedaż 345 000 PLN 1146 m2
Warzno / Szemud / wejherowski / pomorskie / Polska, Lipowa Działka na sprzedaż

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. Atrakcyjnie położona działka o powierzchni 1.146 m2, położona w Warznie [...]

1146 345 000 PLN
301,05 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
wejherowski
Szemud
Koleczkowo Na sprzedaż 264 120 PLN 1065 m2
Koleczkowo / Szemud / wejherowski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż 2 działki budowlane w Koleczkowie, mieszczące się na ul. Przyjaznej (dojazd od ulicy [...]

1065 264 120 PLN
248 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
wejherowski
Szemud
Koleczkowo Na sprzedaż 350 000 PLN 492 m2
Koleczkowo / Szemud / wejherowski / pomorskie / Polska, Sosnowa Działka na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Koleczkowo, w [...]

492 350 000 PLN
711,38 PLN/m²
13-03-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
wejherowski
Linia
Zakrzewo Na sprzedaż 199 081 PLN 3540 m2
Zakrzewo / Linia / wejherowski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w miejscowości Zakrzewo, gmina Linia, [...]

3540 199 081 PLN
56,24 PLN/m²
13-02-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
wejherowski
Reda Do wynajęcia 2000 PLN 1000 m2
Reda / wejherowski / pomorskie / Polska, Spółdzielcza Działka do wynajęcia

Wynajmę działkę przemysłową o powierzchni 1000 m2 celem prowadzenia działalności gospodarczej. [...]

1000 2000 PLN
2 PLN/m²
06-10-2025 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
wejherowski
Wejherowo Na sprzedaż 159 182 PLN 1349 m2
Wejherowo / wejherowski / pomorskie / Polska, Wejherowska Działka na sprzedaż

Dzień dobry, na sprzedaż działka o powierzchni 1349 m2 w atrakcyjnej cenie 118 zł za m2, [...]

1349 159 182 PLN
118 PLN/m²
26-06-2025 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
wejherowski
Choczewo
Sasino Na sprzedaż 202 080 PLN 1263 m2
Sasino / Choczewo / wejherowski / pomorskie / Polska, Na Wzgórzu Działka na sprzedaż

Cena za 1m2 - 160 pln Powierzchnia działki: 1263 m2 Działka budowlana w Sasinie, przy ul. Stara [...]

1263 202 080 PLN
160 PLN/m²
28-11-2024 Dodaj do notesu

Działki - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy