wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 258 093 PLN (99 PLN/m²)

Działki na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka wielkopolskie
gnieźnieński
Gniezno Na sprzedaż 250 PLN 7615 m2
Gniezno / gnieźnieński / wielkopolskie / Polska, Mogileńska Działka na sprzedaż

Posiadam na sprzedaż działkę z domem bliźniaczym więcej szczegółów telefonicznie

7615 250 PLN
0,03 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
gnieźnieński
Czerniejewo
Czerniejewo Na sprzedaż 652 125 PLN 5217 m2
Czerniejewo / gnieźnieński / wielkopolskie / Polska, Plac Księdza Onufrego Kopczyńskiego Działka na sprzedaż

Oferujemy na sprzedaż trzy działki stanowiące jedną całość gospodarczą położone w centrum [...]

5217 652 125 PLN
125 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
gnieźnieński
Kiszkowo
Karczewo Na sprzedaż 200 000 PLN 1607 m2
Karczewo / Kiszkowo / gnieźnieński / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

OKAZJA: działki z linią lasu – Karczewo, gm. Kiszkowo | MPZP: dom + usługi. Lokalizacja: Karczewo, [...]

1607 200 000 PLN
124,46 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
gnieźnieński
Kłecko
Dębnica Na sprzedaż 179 999 PLN 1200 m2
Dębnica / Kłecko / gnieźnieński / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Bezpośrednio od właściciela działki rekreacyjno-budowlane nad jeziorem w bardzo spokojnej okolicy 10 [...]

1200 179 999 PLN
150 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy