wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 936 560 PLN (187 PLN/m²)

Działki na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka wielkopolskie
grodziski
Grodzisk Wielkopolski
Albertowsko Na sprzedaż 168 700 PLN 15 895 m2
Albertowsko / Grodzisk Wielkopolski / grodziski / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Syndyk Masy Upadłości Michała Krzyźlaka w upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez [...]

15 895 168 700 PLN
10,61 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Skuły Na sprzedaż 190 000 PLN 1060 m2
Skuły / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Jaworowa Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną. Woda w drodze, prąd na działce. Wymiary działki około 43/25 metrów. [...]

1060 190 000 PLN
179,25 PLN/m²
09-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Zaręby Na sprzedaż 924 000 PLN 26 400 m2
Zaręby / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Kuropatwy Działka na sprzedaż

Dzień dobry. Mam do sprzedania działkę siedliskową o powierzchni 2,64 ha w miejscowości Zaręby w [...]

26 400 924 000 PLN
35 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Jaktorów
Chylice Na sprzedaż 279 999 PLN 1282 m2
Chylice / Jaktorów / grodziski / mazowieckie / Polska, Alpejska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Bieszczadzkiej we wsi Chylice, gm. Jaktorów. Powierzchnia 1282 [...]

1282 279 999 PLN
218,41 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Skuły Na sprzedaż 520 000 PLN 10 100 m2
Skuły / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Ekologiczna Działka na sprzedaż

Działka położona w bliskim sąsiedztwie Rezerwatu Skulski Las. Na działce znajduje się wodociąg, [...]

10 100 520 000 PLN
51,49 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Władysławów Na sprzedaż 399 000 PLN 9151 m2
Władysławów / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę leśną 9152 m2, prostokąt o wymiarach ok. 71 m x 122 m, we wsi Władysławów, gm. [...]

9151 399 000 PLN
43,60 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Jaktorów
Chylice Na sprzedaż 599 999 PLN 4485 m2

Sprzedam bezpośrednio świetnie położoną nieruchomość 28 km od granicy Warszawy, Gmina Jaktorów, [...]

4485 599 999 PLN
133,78 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Żabia Wola Na sprzedaż 390 000 PLN 1500 m2
Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 1500m2 w Jastrzębniku gm. Żabia Wola. Nr. [...]

1500 390 000 PLN
260 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Jaktorów
Jaktorów Na sprzedaż 2 999 999 PLN 19 142 m2
Jaktorów / grodziski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio świetnie położoną nieruchomość 30 km od granicy Warszawy w gminie Jaktorów, [...]

19 142 2 999 999 PLN
156,72 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Kaleń-Towarzystwo Na sprzedaż 329 435 PLN 1607 m2
Kaleń-Towarzystwo / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Długa Działka na sprzedaż

Nie trać czasu na formalności i miesiące przygotowań! Działka budowlana o powierzchni 1607 m² w [...]

1607 329 435 PLN
205 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Baranów
Kopiska Na sprzedaż 150 000 PLN 2400 m2
Kopiska / Baranów / grodziski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Działka położona przy drodze gminnej, asfaltowej, z bezpośrednim dostępem do drogi. Z budynkiem [...]

2400 150 000 PLN
62,50 PLN/m²
01-03-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Odrano-Wola Na sprzedaż 720 000 PLN 1518 m2
Odrano-Wola / Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Barwna Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1518 m2 w miejscowości Odrano-Wola. Działka przy granicy [...]

1518 720 000 PLN
474,31 PLN/m²
04-01-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Baranów
Osiny Na sprzedaż 322 000 PLN 4600 m2
Osiny / Baranów / grodziski / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Działka 4600 m2 położona wieś Osiny gmina Baranów602 494 595 52°09'10.3"N 20°29'11.3"E

4600 322 000 PLN
70 PLN/m²
31-10-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Józefina Na sprzedaż 6 952 000 PLN 15 800 m2
Józefina / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Gałązki Działka na sprzedaż

Działka usługowo-mieszkaniowa wg planu zagospodarowania, który można zmienić w porozumieniu z gminą [...]

15 800 6 952 000 PLN
440 PLN/m²
19-09-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Słubica A Na sprzedaż 202 400 PLN 1265 m2
Słubica A / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Słoneczna Działka na sprzedaż

Piękna działka budowlana o powierzchni 1265m2 (nr ewid. 39/4) i korzystnym kształcie, przeznaczona [...]

1265 202 400 PLN
160 PLN/m²
16-05-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Żabia Wola
Władysławów Na sprzedaż 419 000 PLN 863 m2
Władysławów / Żabia Wola / grodziski / mazowieckie / Polska, Urocza Działka na sprzedaż

Oferuję działkę leśna w pełni gotową do użytkowania położoną centrum kompleksu leśnego ok 1,5 km od [...]

863 419 000 PLN
485,52 PLN/m²
02-05-2024 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grodziski
Jaktorów
Bieganów Na sprzedaż 355 000 PLN 1700 m2
Bieganów / Jaktorów / grodziski / mazowieckie / Polska, Heweliusza Działka na sprzedaż

Przepiękna działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną w Bieganowie gm. Jaktorów nr 606/1 o [...]

1700 355 000 PLN
208,82 PLN/m²
20-05-2023 Dodaj do notesu
Reklamy