wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 264 600 PLN (187 PLN/m²)

Działki na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka łódzkie
pabianicki
Lutomiersk
Prusinowice Na sprzedaż 379 000 PLN 4411 m2
Prusinowice / Lutomiersk / pabianicki / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Przedmiotem oferty jest sprzedaż atrakcyjnej działki budowlanej, położonej w urokliwej w [...]

4411 379 000 PLN
85,92 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
pabianicki
Lutomiersk
Bechcice-Wieś Na sprzedaż 180 000 PLN 1100 m2
Bechcice-Wieś / Lutomiersk / pabianicki / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Mam do sprzedania działke w Bechcicach 1100m2, numer działki 36/43, do działki jest droga dojazdowa [...]

1100 180 000 PLN
163,64 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
pabianicki
Ksawerów
Ksawerów Na sprzedaż 495 000 PLN 1123 m2
Ksawerów / pabianicki / łódzkie / Polska, Tadeusza Kościuszki Działka na sprzedaż

Posiadam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1123m2 (25x44), bez pośredników, w [...]

1123 495 000 PLN
440,78 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
pabianicki
Konstantynów Łódzki Na sprzedaż 280 000 PLN 0 m2
Konstantynów Łódzki / pabianicki / łódzkie, Skrzydlata Działka na sprzedaż

Działka budowlana 943m2; 25,5 x 37m adres Józefów ul. Skrzydlata 4/27 UWAGA: istnieje możliwość [...]

0 280 000 PLN
0 PLN/m²
16-10-2024 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
pabianicki
Lutomiersk
Wrząca Na sprzedaż 216 000 PLN 1200 m2
Wrząca / Lutomiersk / pabianicki / łódzkie, Parcela Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę we Wrzącej,działka z mediami w drodze,gaz , prąd,internet,woda Działka [...]

1200 216 000 PLN
180 PLN/m²
09-01-2024 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
pabianicki
Pabianice
Rydzyny Na sprzedaż 53 000 PLN 800 m2
Rydzyny / Pabianice / pabianicki / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam w Rydzynach przy ulicy Górnej ładnie położoną za lasem... działkę rolną o powierzchni 800 [...]

800 53 000 PLN
66,25 PLN/m²
05-08-2021 Dodaj do notesu
Reklamy