wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2 107 300 PLN (440 PLN/m²)

Działki na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka mazowieckie
piaseczyński
Prażmów
Gabryelin Na sprzedaż 280 000 PLN 1304 m2
Gabryelin / Prażmów / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Kolejowa Działka na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 1304 m2 , położoną w otoczeniu nowej zabudowy [...]

1304 280 000 PLN
214,72 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
piaseczyński
Tarczyn
Świętochów Na sprzedaż 489 000 PLN 3684 m2
Świętochów / Tarczyn / piaseczyński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio - działka budowlana 3684 m2 w naprawdę wyjątkowej lokalizacji. Las, łąki, [...]

3684 489 000 PLN
132,74 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
piaseczyński
Tarczyn
Marylka Na sprzedaż 170 000 PLN 500 m2
Marylka / Tarczyn / piaseczyński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Oferta łączona, promocyjna cena działki + dom do zaprojektowania i wybudowania przez naszą firmę [...]

500 170 000 PLN
340 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
piaseczyński
Tarczyn
Nowe Racibory Na sprzedaż 199 000 PLN 1000 m2
Nowe Racibory / Tarczyn / piaseczyński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Działki budowlane z dostępem Strefy Rekreacyjnej | 199 zł/m² | 20 min od Warszawy | Opcja domu "pod [...]

1000 199 000 PLN
199 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
Łęg Na sprzedaż 2 800 000 PLN 14 098 m2
Łęg / Konstancin-Jeziorna / piaseczyński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż duża foremna działka w miejscowości Łęg, kilka kilometrów na wschód od [...]

14 098 2 800 000 PLN
198,61 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
piaseczyński
Piaseczno
Piaseczno Na sprzedaż 1 065 000 PLN 1185 m2
Piaseczno / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Królowej Jadwigi Działka na sprzedaż

Sprzedam BEZPOŚREDNIO piękną działkę na cichej, prestiżowej i tonącej w zieleni ul. Królowej Jadwigi [...]

1185 1 065 000 PLN
898,73 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna Na sprzedaż 1 000 000 PLN 1921 m2
Konstancin-Jeziorna / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Marii Konopnickiej Działka na sprzedaż

Spokojna lokalizacja. Działka dobra na willę. Dostępna od ręki. W sąsiedztwie domów jednorodzinnych. [...]

1921 1 000 000 PLN
520,56 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
piaseczyński
Góra Kalwaria
Krzaki Czaplinkowskie Na sprzedaż 220 000 PLN 1200 m2
Krzaki Czaplinkowskie / Góra Kalwaria / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Główna Działka na sprzedaż

Działka budowlana NAROŻNA 1200 m2 Góra Kalwaria KRZAKI CZAPLINKOWSKIE ul Główna  SPECYFIKACJA [...]

1200 220 000 PLN
183,33 PLN/m²
01-03-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna Na sprzedaż 14 000 000 PLN 12 868 m2
Konstancin-Jeziorna / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Słoneczna Działka na sprzedaż

Działka nr ew. 53/1 z obrębu 01-04 m. Konstancin - Jeziorna zlokalizowana przy ul. Słonecznej 12, [...]

12 868 14 000 000 PLN
1087,97 PLN/m²
21-01-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna Na sprzedaż 850 000 PLN 1349 m2
Konstancin-Jeziorna / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Bukowa Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną w Konstacinie-Jeziornej ul. Bukowa 33, w dzielnicy Stare Wierzbno. [...]

1349 850 000 PLN
630,10 PLN/m²
05-01-2026 Dodaj do notesu
Reklamy