wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 373 934 PLN (165 PLN/m²)

Działki na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka podkarpackie
łańcucki
Rakszawa
Rakszawa Na sprzedaż 290 000 PLN 1800 m2
Rakszawa / łańcucki / podkarpackie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Rakszawa, w powiecie łańcuckim. Nieruchomość o [...]

1800 290 000 PLN
161,11 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Pustynia / Dębica / dębicki / podkarpackie / Polska Działka na sprzedaż

KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Piotra Groń - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności [...]

1611 89 904 PLN
55,81 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Wiązownica / jarosławski / podkarpackie / Polska, Nowa Działka na sprzedaż

Zapraszam do rozmowy , nr działki 396/1 , Wiązownica, powiat jarosławski. Działka uzbrojona, [...]

2578 250 000 PLN
96,97 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Działka podkarpackie
kolbuszowski
Cmolas
Cmolas Na sprzedaż 105 000 PLN 1011 m2
Cmolas / kolbuszowski / podkarpackie / Polska, Pańska Działka na sprzedaż

Przedstawiam działke o powierzchni 0.1011 działka na Pańskich polach sąsiadująca z osiedlem [...]

1011 105 000 PLN
103,86 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Działka podkarpackie
Krosno Na sprzedaż 136 000 PLN 800 m2
Krosno / podkarpackie / Polska, Graniczna Działka na sprzedaż

Oferujemy na sprzedaż 6 atrakcyjnych działek budowlanych położonych w Krośnie przy ul. Granicznej. [...]

800 136 000 PLN
170 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Działka podkarpackie
sanocki
Sanok Na sprzedaż 320 000 PLN 2071 m2
Sanok / sanocki / podkarpackie / Polska, Władysława Jagiełły Działka na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Sanoku, w dzielnicy Olchowce, o numerze [...]

2071 320 000 PLN
154,51 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Działka podkarpackie
rzeszowski
Boguchwała
Wola Zgłobieńska Na sprzedaż 110 000 PLN 900 m2
Wola Zgłobieńska / Boguchwała / rzeszowski / podkarpackie / Polska Działka na sprzedaż

Oferuję prywatnie sprzedaż atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni ok. 9 ar, położonej w [...]

900 110 000 PLN
122,22 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Działka podkarpackie
Tarnobrzeg Na sprzedaż 450 000 PLN 950 m2
Tarnobrzeg / podkarpackie / Polska, Sandomierska Działka na sprzedaż

Działka budowlana- przeznaczenie usługowo-mieszkalne. Centrum Tarnobrzega, przy ulicy Sandomierskiej [...]

950 450 000 PLN
473,68 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Działka podkarpackie
sanocki
Sanok Na sprzedaż 490 000 PLN 1050 m2
Sanok / sanocki / podkarpackie / Polska, Rymanowska Działka na sprzedaż

Działka z myjnią samochodową na sprzedaż lub wynajem – Sanok, ul. Rymanowska Dąbrówką, nr działki [...]

1050 490 000 PLN
466,67 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Działka podkarpackie
Przemyśl Na sprzedaż 450 000 PLN 18 130 m2
Przemyśl / podkarpackie / Polska, Ludwika Pasteura Działka na sprzedaż

Działka w granicach miasta Przemyśla. powierzchnia 1,8131 ha Zalesiona, ogrodzona. bezpośredni [...]

18 130 450 000 PLN
24,82 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Działka podkarpackie
przeworski
Sieniawa
Rudka Na sprzedaż 1 599 000 PLN 250 000 m2
Rudka / Sieniawa / przeworski / podkarpackie / Polska Działka na sprzedaż

Oferujemy wyjątkowy kompleks działek o łącznej powierzchni 25 ha, położony w spokojnej, zielonej [...]

250 000 1 599 000 PLN
6,40 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Działka podkarpackie
jarosławski
Jarosław Na sprzedaż 110 PLN 5500 m2
Jarosław / jarosławski / podkarpackie / Polska, Łazy Kostkowskie Działka na sprzedaż

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych w [...]

5500 110 PLN
0,02 PLN/m²
24-01-2026 Dodaj do notesu
Działka podkarpackie
mielecki
Mielec Na sprzedaż 1 100 000 PLN 3300 m2
Mielec / mielecki / podkarpackie / Polska, Witosa Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni ok. 3 300 m², położona w Mielcu przy ul. Witosa, w [...]

3300 1 100 000 PLN
333,33 PLN/m²
19-01-2026 Dodaj do notesu
Działka podkarpackie
dębicki
Żyraków
Zawierzbie Na sprzedaż 120 000 PLN 717 m2
Zawierzbie / Żyraków / dębicki / podkarpackie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż oferuję działki budowlane położone w miejscowości Zawierzbie (gm. Żyraków, pow. dębicki, [...]

717 120 000 PLN
167,36 PLN/m²
18-09-2025 Dodaj do notesu
Działka podkarpackie
przeworski
Przeworsk Na sprzedaż 99 000 PLN 700 m2
Przeworsk / przeworski / podkarpackie, Dobra Działka na sprzedaż

Zapraszam Państwa do zakupu atrakcyjnych działek budowlanych w obrębie miasta Przeworsk! [...]

700 99 000 PLN
141,43 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Reklamy