wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 533 788 PLN (232 PLN/m²)

Działki na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka podlaskie
łomżyński
Łomża
Czaplice Na sprzedaż 188 000 PLN 2359 m2
Czaplice / Łomża / łomżyński / podlaskie / Polska Działka na sprzedaż

Oferuje na sprzedaż działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną.Wydane bezterminowe WZ co [...]

2359 188 000 PLN
79,69 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Działka podlaskie
hajnowski
Białowieża
Białowieża Na sprzedaż 334 900 PLN 1970 m2
Białowieża / hajnowski / podlaskie / Polska, Meleszkowska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną w Białowieży przy ul. Meleszkowskiej. Nr działki 494. Powierzchnia [...]

1970 334 900 PLN
170 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Działka podlaskie
hajnowski
Białowieża
Białowieża Na sprzedaż 578 560 PLN 4013 m2
Białowieża / hajnowski / podlaskie / Polska, Tropinka Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną w Białowieży przy ul. Tropinka 107. Nr działki 1042. Powierzchnia działki [...]

4013 578 560 PLN
144,17 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Działka podlaskie
suwalski
Rutka-Tartak
Krejwiany Na sprzedaż 150 000 PLN 23 699 m2
Krejwiany / Rutka-Tartak / suwalski / podlaskie / Polska Działka na sprzedaż

Nieruchomość nr ew. 82/7 o powierzchni 2,3699 ha, w tym 0,01309 Ls, położona w miejscowości [...]

23 699 150 000 PLN
6,33 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Działka podlaskie
siemiatycki
Drohiczyn
Drohiczyn Na sprzedaż 235 000 PLN 2274 m2
Drohiczyn / siemiatycki / podlaskie / Polska, Marii Konopnickiej Działka na sprzedaż

Działka rolno budowlana w Drohiczynie, na ul. Konopnickiej. Duże możliwości zaaranżowania działki, [...]

2274 235 000 PLN
103,34 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Działka podlaskie
hajnowski
Kleszczele
Kleszczele Na sprzedaż 160 000 PLN 1622 m2
Kleszczele / hajnowski / podlaskie / Polska Działka na sprzedaż

Dom: Powierzchnia: 79 m² Liczba pokoi / izb: 3 Rodzaj zabudowy: wolnostojący Stan wykończenia: do [...]

1622 160 000 PLN
98,64 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Działka podlaskie
Białystok Na sprzedaż 750 000 PLN 445 m2
Białystok / podlaskie / Polska, Aleksandra Rybnika Działka na sprzedaż

Działka inwestycja z możliwością zabudowy wielorodzinnej i usługowej. Kształt działki, w układzie [...]

445 750 000 PLN
1685,39 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Łukiany / Zabłudów / białostocki / podlaskie / Polska Działka na sprzedaż

Posesja znajduje sie w obrebie Puszczy Knyszynskiej. Dzialka rolno-lesna z drewniana [...]

25 000 1 150 000 PLN
46 PLN/m²
19-08-2025 Dodaj do notesu
Działka podlaskie
kolneński
Kolno
Rydzewo-Świątki Na sprzedaż 550 000 PLN 14 800 m2
Rydzewo-Świątki / Kolno / kolneński / podlaskie Działka na sprzedaż

Sprzedam nieruchomość o łącznej powierzchni 1,4800 ha, w skład której wchodzi siedlisko, działka [...]

14 800 550 000 PLN
37,16 PLN/m²
02-04-2025 Dodaj do notesu
Działka podlaskie
białostocki
Choroszcz
Choroszcz Na sprzedaż 890 000 PLN 5075 m2
Choroszcz / białostocki / podlaskie / Polska, Zaczerlańska Działka na sprzedaż

Teren przemysłowo-usługowy na sprzedaż – 5075 m² w Choroszczy, blisko obwodnicy Na sprzedaż [...]

5075 890 000 PLN
175,37 PLN/m²
30-01-2025 Dodaj do notesu
Działka podlaskie
hajnowski
Kleszczele
Dobrowoda Na sprzedaż 120 000 PLN 30 966 m2
Dobrowoda / Kleszczele / hajnowski / podlaskie Działka na sprzedaż

Sprzedam las {trzy działki - 3,0966 ha}, o powierzchni 2,1405; 0,3903; 0,5657 ha. Gmina Kleszczele [...]

30 966 120 000 PLN
3,88 PLN/m²
10-12-2024 Dodaj do notesu
Działka podlaskie
zambrowski
Zambrów
Zbrzeżnica Na sprzedaż 1 299 000 PLN 5500 m2
Zbrzeżnica / Zambrów / zambrowski / podlaskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka około 5500m2: 1600m2 ziemia inwestycyjna i 4000m2 ziemia rolna. Nieruchomość zabudowana jest [...]

5500 1 299 000 PLN
236,18 PLN/m²
04-07-2024 Dodaj do notesu
Reklamy