wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2 125 063 PLN (604 PLN/m²)

Działki na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
brak zdjęć
Pręgowo / Kolbudy / gdański / pomorskie / Polska, Profesora Bronisława Bukowskiego Działka na sprzedaż

Sprzedam działki budowlane o pow.od 1200 m2-4800 m2.Działki nieuzbrojone. Cena 190 zl za m2. Media w [...]

1200 228 000 PLN
190 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka pomorskie
słupski
Redzikowo
Bydlino Na sprzedaż 96 300 PLN 1003 m2
Bydlino / Redzikowo / słupski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Ostatnie działki z MPZP – Bydlino, gm. Redzikowo | od 96 300 zł | 96 zł/m² Bez prowizji oraz [...]

1003 96 300 PLN
96,01 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka pomorskie
słupski
Główczyce
Rzuszcze Na sprzedaż 300 000 PLN 2860 m2
Rzuszcze / Główczyce / słupski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana 2860m² – Rzuszcze, gm. Główczyce (powiat słupski) Marzysz [...]

2860 300 000 PLN
104,90 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Działka pomorskie
słupski
Ustka
Dębina Na sprzedaż 450 000 PLN 960 m2
Dębina / Ustka / słupski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka uzbrojona o powierzchni 960 m2 położona w nadmorskiej miejscowości Dębina przy [...]

960 450 000 PLN
468,75 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Działka pomorskie
pucki
Władysławowo
Karwia Na sprzedaż 150 000 PLN 550 m2
Karwia / Władysławowo / pucki / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Opis nieruchomościNa sprzedaż 2 działki rolne o powierzchni 550 m² każda, położone w wyjątkowo [...]

550 150 000 PLN
272,73 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Działka pomorskie
starogardzki
Lubichowo
Lubichowo Na sprzedaż 150 000 PLN 1074 m2
Lubichowo / starogardzki / pomorskie / Polska, Północna Działka na sprzedaż

Przestawiamy państwu piękną działkę budowlaną, Nieruchomość położna jest w bardzo dogodnej [...]

1074 150 000 PLN
139,66 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
malborski
Malbork Na sprzedaż 489 000 PLN 1869 m2
Malbork / malborski / pomorskie / Polska, Włościańska Działka na sprzedaż

Działka narożna 1869 m² – top lokalizacja, brak sąsiadów, duży potencjał Na sprzedaż działka [...]

1869 489 000 PLN
261,64 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
kartuski
Somonino
Połęczyno Na sprzedaż 107 800 PLN 1100 m2
Połęczyno / Somonino / kartuski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż urokliwe działki położone w cichej i kameralnej okolicy. Filmik przestawiający działki [...]

1100 107 800 PLN
98 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
słupski
Słupsk
Stanięcino Na sprzedaż 365 040 PLN 2160 m2
Stanięcino / Słupsk / słupski / pomorskie Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną koło Słupska, okolica Głobina w miejscowości Stanięcino. • Działka 83/7 [...]

2160 365 040 PLN
169 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
pucki
Puck
Swarzewo Na sprzedaż 42 500 PLN 340 m2
Swarzewo / Puck / pucki / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Działki ROLNE – Swarzewo przy Lasku (Władysławowo) Lokalizacja: Swarzewo, okolice Władysławowa, tuż [...]

340 42 500 PLN
125 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
pucki
Puck
Gnieżdżewo Na sprzedaż 57 500 PLN 500 m2
Gnieżdżewo / Puck / pucki / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Działki rolne na sprzedaż – Gnieżdżewo, blisko morza i kurortów takich jak Władysławowo lub [...]

500 57 500 PLN
115 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
pucki
Kosakowo
Suchy Dwór Na sprzedaż 600 000 PLN 577 m2
Suchy Dwór / Kosakowo / pucki / pomorskie / Polska, Witolda Gombrowicza Działka na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 577m2 położoną na Suchym Dworze, gm. Kosakowo, [...]

577 600 000 PLN
1039,86 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
kościerski
Stara Kiszewa
Lipy Na sprzedaż 108 775 PLN 1150 m2
Lipy / Stara Kiszewa / kościerski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Przedstawiam Państwu trzy piękne działki o powierzchni ok. 1200 m2 położone w miejscowości Lipy, w [...]

1150 108 775 PLN
94,59 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
pucki
Kosakowo
Mosty Na sprzedaż 631 620 PLN 726 m2
Mosty / Kosakowo / pucki / pomorskie / Polska, Cisowa Działka na sprzedaż

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 726 m2, płozona w miejscowości Mosty (Gmina Kosakowo, [...]

726 631 620 PLN
870 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
kwidzyński
Kwidzyn
Brachlewo Na sprzedaż 82 500 PLN 800 m2
Brachlewo / Kwidzyn / kwidzyński / pomorskie / Polska, Akacjowa Działka na sprzedaż

Działka niespełna 800 m2, atrakcyjnie położona w pobliżu lasu i jeziora, przy ul Akacjowej w [...]

800 82 500 PLN
103,13 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
kartuski
Somonino
Starkowa Huta Na sprzedaż 100 000 PLN 1001 m2
Starkowa Huta / Somonino / kartuski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

STARKOWA HUTA KASZUBY Twoje miejsce wśród drzew i jezior. Działka budowlana na Kaszubach. Spokój. [...]

1001 100 000 PLN
99,90 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
Gdańsk
Piecki-Migowo
Piecki Na sprzedaż 2 949 000 PLN 1600 m2
Piecki / Piecki-Migowo / Gdańsk / pomorskie, Pagórkowa Działka na sprzedaż

Działka Idealna pod inwestycję z pozwoleniem na budowę. Na sprzedaż działka inwestycyjna położona [...]

1600 2 949 000 PLN
1843,13 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Gdańsk / pomorskie / Polska, Nowatorów Działka na sprzedaż

Sprzedam dwie działki jako jedną dużą. Pierwsza działka 338m2 ogrodnicza z nasadzeniami drzew i [...]

663 50 000 PLN
75,41 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
Gdynia Na sprzedaż 1 PLN 18 688 m2
Gdynia / pomorskie / Polska, Hutnicza Działka na sprzedaż

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1,87 [...]

18 688 1 PLN
0 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
człuchowski
Człuchów Na sprzedaż 4618 PLN 331 m2
Człuchów / człuchowski / pomorskie / Polska, Koszalińska Działka na sprzedaż

Syndyk Masy Upadłości zaprasza do składania ofert na sprzedaż z wolnej ręki mienia obejmującego: [...]

331 4618 PLN
13,95 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy