wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 650 000 PLN (215 PLN/m²)

Działki na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka zachodniopomorskie
sławieński
Postomino
Korlino Na sprzedaż 650 000 PLN 3010 m2
Korlino / Postomino / sławieński / zachodniopomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Dzialka w Korlinie, rolna z wydanymi warunkami zabudowy na budowe domu jednorodzinnego. Dzialka w [...]

3010 650 000 PLN
215,95 PLN/m²
5 godzin temu Dodaj do notesu
Reklamy