wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 011 650 PLN (255 PLN/m²)

Działki na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka śląskie
Bielsko-Biała
Aleksandrowice Na sprzedaż 1 599 000 PLN 2545 m2
Aleksandrowice / Bielsko-Biała / śląskie, Wodna Działka na sprzedaż

Atrakcyjna nieruchomość zabudowana budynkiem usługowo -mieszkalnym. Idealna dla dewelopera z [...]

2545 1 599 000 PLN
628,29 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka śląskie
bielski
Jasienica
Jasienica Na sprzedaż 275 871 PLN 1103 m2
Jasienica / bielski / śląskie / Polska, Kamienna Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Teresy Śliż prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą SALUD Teresa Śliż [...]

1103 275 871 PLN
250,11 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Działka śląskie
Sosnowiec
Zagórze Na sprzedaż 499 000 PLN 1306 m2
Zagórze / Sosnowiec / śląskie, Braci Mieroszewskich Działka na sprzedaż

Opis nieruchomościDziałka oznaczona numerem geodezyjnym 2869/17 dla której ustanowiona jest księga [...]

1306 499 000 PLN
382,08 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
częstochowski
Starcza
Łysiec Na sprzedaż 1 568 600 PLN 15 624 m2
Łysiec / Starcza / częstochowski / śląskie / Polska, Okrężna Działka na sprzedaż

Właściciel sprzeda bezpośrednio nieruchomości gruntowe niezabudowane oznaczone jako działki [...]

15 624 1 568 600 PLN
100,40 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
pszczyński
Miedźna
Miedźna Na sprzedaż 579 600 PLN 4830 m2
Miedźna / pszczyński / śląskie / Polska, Bieruńska Działka na sprzedaż

Niniejszym składam ofertę sprzedaży działki nr. 637/35 o powierzchni 4830 m. Położona przy drodze [...]

4830 579 600 PLN
120 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
Bielsko-Biała
Komorowice Krakowskie Na sprzedaż 225 000 PLN 810 m2
Komorowice Krakowskie / Bielsko-Biała / śląskie, Aleksandra Fredry Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną w Komorowicach Krakowskich (Bielsku-Białej). Działka znajduje się przy [...]

810 225 000 PLN
277,78 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
częstochowski
Olsztyn
Olsztyn Na sprzedaż 240 000 PLN 1318 m2
Olsztyn / częstochowski / śląskie / Polska, Kościelna Działka na sprzedaż

​Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w malowniczej miejscowości Olsztyn (woj. śląskie), [...]

1318 240 000 PLN
182,09 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
cieszyński
Goleszów
Kozakowice Górne Na sprzedaż 200 000 PLN 1248 m2
Kozakowice Górne / Goleszów / cieszyński / śląskie / Polska, Wałowa Działka na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w Kozakowicach Górnych – z widokiem na góry i [...]

1248 200 000 PLN
160,26 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
Częstochowa
Północ Na sprzedaż 216 000 PLN 540 m2
Północ / Częstochowa / śląskie, Narcyzowa Działka na sprzedaż

Działka budowlana w Częstochowie oś. Północ idealna pod nowy dom, położona w bocznej części ulicy [...]

540 216 000 PLN
400 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
żywiecki
Ujsoły
Glinka Na sprzedaż 700 000 PLN 4000 m2
Glinka / Ujsoły / żywiecki / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

Glinka | Szlak na Krawców Wierch | 2 dojazdy | MPZP Są działki. I są miejsca, które kupuje się raz [...]

4000 700 000 PLN
175 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
Dąbrowa Górnicza Na sprzedaż 310 000 PLN 1100 m2
Dąbrowa Górnicza / śląskie / Polska, Marii Dąbrowskiej Działka na sprzedaż

Oferuję Panstwu na sprzedaz działke budowlaną polozoną w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Ząbkowice, [...]

1100 310 000 PLN
281,82 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
gliwicki
Sośnicowice
Smolnica Na sprzedaż 350 000 PLN 700 m2
Smolnica / Sośnicowice / gliwicki / śląskie / Polska, Bierawki Działka na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż działki budowlane pod lasem, położone w Smolnicy ul. Bierawki. Dostępne działki [...]

700 350 000 PLN
500 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
bieruńsko-lędziński
Imielin Na sprzedaż 360 000 PLN 905 m2
Imielin / bieruńsko-lędziński / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

Płaska , ogrodzona , w kwadracie 30x30 m ,budowlana i uzbrojona w pełni . Prąd i woda z kanalizacją [...]

905 360 000 PLN
397,79 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
żywiecki
Węgierska Górka
Cisiec Na sprzedaż 100 000 PLN 4465 m2
Cisiec / Węgierska Górka / żywiecki / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

Witam. Mam do sprzedania działki leśno - rolne w Ciscu. O łącznej powierzchni 0,4484h O numerach [...]

4465 100 000 PLN
22,40 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
będziński
Będzin Na sprzedaż 85 000 PLN 232 m2
Będzin / będziński / śląskie / Polska, Grabowa Działka na sprzedaż

Sprzedam prawo do dzierżawy działki o powierzchni 232 m² znajdującej się na terenie ogrodu ROD [...]

232 85 000 PLN
366,38 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
Bielsko-Biała Na sprzedaż 399 000 PLN 800 m2
Bielsko-Biała / śląskie / Polska, Przelotna Działka na sprzedaż

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Lipniku – miejscu, które od lat [...]

800 399 000 PLN
498,75 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
Gliwice
Bojków Na sprzedaż 2 200 000 PLN 6800 m2
Bojków / Gliwice / śląskie, Rolników Działka na sprzedaż

Przedmiotowe działki nr 728 i 708 znajduj się w Gliwicach dzielnica Bojków.Teren ma kształt [...]

6800 2 200 000 PLN
323,53 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
Dąbrowa Górnicza
Gołonóg Na sprzedaż 1 800 000 PLN 2477 m2
Gołonóg / Dąbrowa Górnicza / śląskie, Aleja Józefa Piłsudskiego Działka na sprzedaż

GRUNT INWESTYCYJNY – DĄBROWA GÓRNICZA, AL. J. PIŁSUDSKIEGO 2i Nieruchomość gruntowa o dużym [...]

2477 1 800 000 PLN
726,69 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
zawierciański
Włodowice
Włodowice Na sprzedaż 95 000 PLN 846 m2
Włodowice / zawierciański / śląskie / Polska, Koziegłowska Działka na sprzedaż

Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej Mam do sprzedania działkę budowlaną we [...]

846 95 000 PLN
112,29 PLN/m²
18-03-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
Mysłowice
Kosztowy Na sprzedaż 400 000 PLN 1000 m2
Kosztowy / Mysłowice / śląskie, Jurija Gagarina Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną przylegajacą bezpośrednio do drogi asfaltowej w pięknej cichej okolicy [...]

1000 400 000 PLN
400 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy