wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 568 600 PLN (100 PLN/m²)

Działki na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka śląskie
częstochowski
Starcza
Łysiec Na sprzedaż 1 568 600 PLN 15 624 m2
Łysiec / Starcza / częstochowski / śląskie / Polska, Okrężna Działka na sprzedaż

Właściciel sprzeda bezpośrednio nieruchomości gruntowe niezabudowane oznaczone jako działki [...]

15 624 1 568 600 PLN
100,40 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Reklamy