wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 489 000 PLN (132 PLN/m²)

Działki na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka mazowieckie
piaseczyński
Tarczyn
Świętochów Na sprzedaż 489 000 PLN 3684 m2
Świętochów / Tarczyn / piaseczyński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio - działka budowlana 3684 m2 w naprawdę wyjątkowej lokalizacji. Las, łąki, [...]

3684 489 000 PLN
132,74 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy