wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 264 750 PLN (270 PLN/m²)

Działki Ustka

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka pomorskie
słupski
Ustka
Dębina Na sprzedaż 450 000 PLN 960 m2
Dębina / Ustka / słupski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka uzbrojona o powierzchni 960 m2 położona w nadmorskiej miejscowości Dębina przy [...]

960 450 000 PLN
468,75 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Działka pomorskie
słupski
Ustka
Zaleskie Na sprzedaż 79 500 PLN 1099 m2
Zaleskie / Ustka / słupski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Tanie działki budowlane z MPZP – 5 km od morza | Zaleskie, gm. Ustka Bez prowizji i bez dodatkowych [...]

1099 79 500 PLN
72,34 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu