wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 450 000 PLN (468 PLN/m²)

Działki na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka pomorskie
słupski
Ustka
Dębina Na sprzedaż 450 000 PLN 960 m2
Dębina / Ustka / słupski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka uzbrojona o powierzchni 960 m2 położona w nadmorskiej miejscowości Dębina przy [...]

960 450 000 PLN
468,75 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Reklamy