wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 242 500 PLN (278 PLN/m²)

Działki na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Duchnów Na sprzedaż 2 987 500 PLN 12 500 m2
Duchnów / Wiązowna / otwocki / mazowieckie / Polska, Góry Warszawskie Działka na sprzedaż

Powierzchnia 12 500 m² ok. 700 m w linii prostej od autostrady A2,ok. 1000 m w linii prostej od [...]

12 500 2 987 500 PLN
239 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Duchnów Na sprzedaż 345 000 PLN 1230 m2
Duchnów / Wiązowna / otwocki / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam Działkę Budowlaną w kształcie prostokąta o powierzchni1230 m2 w dobrej lokalizacji wsi [...]

1230 345 000 PLN
280,49 PLN/m²
16-01-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Duchnów Na sprzedaż 395 000 PLN 1247 m2

Sprzedam Działkę Budowlaną pzy ulicy K. Dowjata w Duchnowie z planem na budowę budynku mieszkalnego [...]

1247 395 000 PLN
316,76 PLN/m²
22-10-2025 Dodaj do notesu
Reklamy