wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 245 477 PLN (266 PLN/m²)

Działki na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka wielkopolskie
Kalisz
Majków Na sprzedaż 29 000 PLN 336 m2
Majków / Kalisz / wielkopolskie Działka na sprzedaż

Sprzedam bardzo zadbana działkę rekreacyjną, nowe podłączenie wody i prądu na działce, więcej i [...]

336 29 000 PLN
86,31 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
ostrzeszowski
Kobyla Góra
Mąkoszyce Na sprzedaż 215 400 PLN 1436 m2
Mąkoszyce / Kobyla Góra / ostrzeszowski / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Atrakcyjna działka w spokojnej i bezpiecznej okolicy Kobylej Góry. Bezpośredni dostęp do leśnych [...]

1436 215 400 PLN
150 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
grodziski
Grodzisk Wielkopolski
Albertowsko Na sprzedaż 168 700 PLN 15 895 m2
Albertowsko / Grodzisk Wielkopolski / grodziski / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Syndyk Masy Upadłości Michała Krzyźlaka w upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez [...]

15 895 168 700 PLN
10,61 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
jarociński
Jaraczewo
Góra Na sprzedaż 499 000 PLN 10 900 m2
Góra / Jaraczewo / jarociński / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż, BEZ PROWIZJI ! DZIAŁKA BODOWLANO - INWESTYCYJNA numer 407/2 o powierzchni 10 [...]

10 900 499 000 PLN
45,78 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
czarnkowsko-trzcianecki
Trzcianka
Górnica Na sprzedaż 148 000 PLN 1200 m2
Górnica / Trzcianka / czarnkowsko-trzcianecki / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana nr 256/8 o powierzchni 1200², położona w miejscowości Górnica (woj. [...]

1200 148 000 PLN
123,33 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
poznański
Suchy Las
Golęczewo Na sprzedaż 600 000 PLN 1019 m2
Golęczewo / Suchy Las / poznański / wielkopolskie / Polska, Cicha Działka na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1019 m². Nieruchomość objęta jest miejscowym [...]

1019 600 000 PLN
588,81 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
chodzieski
Margonin
Margonin Na sprzedaż 298 000 PLN 586 m2
Margonin / chodzieski / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka Margonin 586 m² – Uzbrojona z Dostępem do Wody – Idealna pod Dom Całoroczny lub [...]

586 298 000 PLN
508,53 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
Poznań Na sprzedaż 44 000 PLN 450 m2
Poznań / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Poznań - Minikowo - działka rekreacyjna z owocowym drzewostanem (czereśnie, orzech, śliwki, etc) i [...]

450 44 000 PLN
97,78 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
gnieźnieński
Gniezno Na sprzedaż 250 PLN 7615 m2
Gniezno / gnieźnieński / wielkopolskie / Polska, Mogileńska Działka na sprzedaż

Posiadam na sprzedaż działkę z domem bliźniaczym więcej szczegółów telefonicznie

7615 250 PLN
0,03 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
średzki
Dominowo
Nowojewo Na sprzedaż 157 000 PLN 890 m2
Nowojewo / Dominowo / średzki / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana nr 278/5 w spokojnej i bezpiecznej okolicy Kostrzyna i Nekli we wsi [...]

890 157 000 PLN
176,40 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
leszczyński
Lipno
Gronówko Na sprzedaż 229 999 PLN 924 m2
Gronówko / Lipno / leszczyński / wielkopolskie / Polska, osiedle Malinowe Działka na sprzedaż

Przedstawiamy ofertę działek budowlanych o powierzchni od 924 m² do 1708 m², położonych w Gronówku [...]

924 229 999 PLN
248,92 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
międzychodzki
Sieraków
Sieraków Na sprzedaż 37 500 PLN 178 m2
Sieraków / międzychodzki / wielkopolskie / Polska, Wjazdowa Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości konsumenckiej sprzeda z wolnej ręki własność nieruchomości gruntowej (tj. [...]

178 37 500 PLN
210,67 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
czarnkowsko-trzcianecki
Drawsko
Kwiejce Nowe Na sprzedaż 2 900 000 PLN 32 155 m2
Kwiejce Nowe / Drawsko / czarnkowsko-trzcianecki / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Działki na sprzedaż Powierzchnia: 32155 m² Typ działki: pod inwestycję Położenie: [...]

32 155 2 900 000 PLN
90,19 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
średzki
Środa Wielkopolska
Pławce Na sprzedaż 2 899 999 PLN 8555 m2
Pławce / Środa Wielkopolska / średzki / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Pławce (gmina Środa [...]

8555 2 899 999 PLN
338,98 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Kościan / kościański / wielkopolskie / Polska, Zygmunta Sierakowskiego Działka na sprzedaż

OKAZJA Jest też do sprzedania działka budowlana 750 m2 z domem nie remontowanym do zburzenia lub [...]

750 450 000 PLN
600 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
poznański
Kostrzyn
Siekierki Wielkie Na sprzedaż 245 000 PLN 684 m2
Siekierki Wielkie / Kostrzyn / poznański / wielkopolskie / Polska, Łąkowa Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 684 m². z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe Teren [...]

684 245 000 PLN
358,19 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
słupecki
Powidz
Polanowo Na sprzedaż 1 700 000 PLN 5125 m2
Polanowo / Powidz / słupecki / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka położona w Polanowie w gminie Powidz, powiat słupecki, działka nr 21/49 o pow. 0.5125 ha. [...]

5125 1 700 000 PLN
331,71 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
koniński
Ślesin
Ślesin Na sprzedaż 155 730 PLN 870 m2
Ślesin / koniński / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w miejscowości Półwiosek Stary, gmina Ślesin, położona [...]

870 155 730 PLN
179 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Kosewo / Ostrowite / słupecki / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną,rekreacyjna grunt inwestycyjny w Kosewie nieopodal [...]

800 199 PLN
0,25 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
poznański
Rokietnica
Kiekrz Na sprzedaż 620 000 PLN 1455 m2
Kiekrz / Rokietnica / poznański / wielkopolskie / Polska, Radosna Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana, położona w Kiekrzu (Starzyny), przy ul. Radosnej 6, o powierzchni [...]

1455 620 000 PLN
426,12 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy