wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 304 500 PLN (163 PLN/m²)

Działki na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
brak zdjęć
Swędów / Stryków / zgierski / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę rekreacyjną z możliwością przekształcenia na budowlaną. Powierzchnia 1000 metrów. [...]

1000 110 000 PLN
110 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
zgierski
Głowno Na sprzedaż 620 000 PLN 12 279 m2
Głowno / zgierski / łódzkie / Polska, Swoboda Działka na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 12 279 m2 , położona w Głownie k/Łodzi , przy ul. [...]

12 279 620 000 PLN
50,49 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
zgierski
Zgierz Na sprzedaż 1 PLN 16 482 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska, Andrzeja Struga Działka na sprzedaż

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki nr 298 w Zgierzu o powierzchni 1.65 [...]

16 482 1 PLN
0 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
zgierski
Ozorków
Sokolniki-Las Na sprzedaż 245 000 PLN 1500 m2
Sokolniki-Las / Ozorków / zgierski / łódzkie / Polska, Sieradzka Działka na sprzedaż

Na sprzedaż klimatyczna działka 1500 m² w Sokolniki-Las leśny charakter (sosny + dęby)cisza, spokój [...]

1500 245 000 PLN
163,33 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
zgierski
Zgierz
Adolfów Na sprzedaż 168 000 PLN 1400 m2
Adolfów / Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam dwie działki budowlane o pow. 1400m2 ( 70*20) i 1680m2 (84*20) połżone w malowniczej Wsi [...]

1400 168 000 PLN
120 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
zgierski
Zgierz Na sprzedaż 440 000 PLN 1124 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska, Wierzbowa Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną nieuzbrojoną przy ul. Wierzbowej 11-13 w Zgierzu - Dzielnica Chełmy. [...]

1124 440 000 PLN
391,46 PLN/m²
09-03-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
zgierski
Zgierz
Dąbrówka-Sowice Na sprzedaż 387 000 PLN 3204 m2
Dąbrówka-Sowice / Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska, Wesoła Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 3204 m². Działka znajduje się w spokojnej okolicy, [...]

3204 387 000 PLN
120,79 PLN/m²
28-02-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
zgierski
Ozorków
Helenów Na sprzedaż 161 500 PLN 850 m2
Helenów / Ozorków / zgierski / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Do sprzedania dwie przepiękne zalesione działki o powierzchniach po 850 m w kształcie [...]

850 161 500 PLN
190 PLN/m²
13-07-2025 Dodaj do notesu
Reklamy