wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Garaże

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Garaż zachodniopomorskie
Szczecin
Pomorzany Na sprzedaż 75 000 PLN 16,3 m2
Pomorzany / Szczecin / zachodniopomorskie, Budziszyńska Garaż na sprzedaż

Garaż na sprzedaż murowany – solidny i funkcjonalny - cena 75 000 zł do negocjacji. Na sprzedaż [...]

16,3 75 000 PLN
4601,23 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Garaż wielkopolskie
Poznań
Naramowice Na sprzedaż 79 000 PLN 17 m2
Naramowice / Poznań / wielkopolskie, Rubież Garaż na sprzedaż

Sprzedam garaż w hali garażowej Osiedle 4Pory Roku Bis. Garaż z bramą na monitorowanym osiedlu.

17 79 000 PLN
4647,06 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Generała Klemensa Stanisława Rudnickiego Garaż do wynajęcia

Dzień dobry, mam do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym (pod budynkiem), 20 metrów, [...]

20 240 PLN
12 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 500 PLN 12 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Jana Olbrachta Garaż do wynajęcia

Oferuję na wynajem miejsce parkingowe na dwa samochody (platforma zależna). Kilka minut pieszo od [...]

12 500 PLN
41,67 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 23 000 PLN 12 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Księcia Bolesława Garaż na sprzedaż

Miejsce postojowe znajduje się na parterze w hali nadziemnego parkingu położonego przy ul. Księcia [...]

12 23 000 PLN
1916,67 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Garaż opolskie
brzeski
Brzeg Na sprzedaż 85 000 PLN 18 m2
Brzeg / brzeski / opolskie / Polska, Kard. Wyszyńskiego Garaż na sprzedaż

Sprzedam garaż murowany 18 m2 przy ul. Kard. Wyszyńskiego (za placem zabaw). Brama garażowa [...]

18 85 000 PLN
4722,22 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Garaż małopolskie
Kraków
Prądnik Czerwony
Rakowice Na sprzedaż 97 000 PLN 18 m2
Rakowice / Prądnik Czerwony / Kraków / małopolskie, Spadochroniarzy Garaż na sprzedaż

Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 18 m², zlokalizowany przy ul. Spadochroniarzy w Krakowie [...]

18 97 000 PLN
5388,89 PLN/m²
13-05-2026 Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 400 PLN 12 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Grójecka Garaż do wynajęcia

Mam do wynajęcia ( bezpośrednio) miejsce postojowe w garażu podziemnym w apartamentowcu Triton Park [...]

12 400 PLN
33,33 PLN/m²
13-05-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Zielona Góra / lubuskie / Polska, Zachodnia Garaż na sprzedaż

Garaż suchy Dach w dobrym stanie Instalacja elektryczna jest ale trzeba dopracować i podłączyć

17 65 000 PLN
3823,53 PLN/m²
12-05-2026 Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 260 PLN 12 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Obrońców Tobruku Garaż do wynajęcia

Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ul. Obrońców Tobruku 34 (Bemowo). [...]

12 260 PLN
21,67 PLN/m²
11-05-2026 Dodaj do notesu
Garaż małopolskie
Nowy Sącz
Kochanowskiego Na sprzedaż 129 000 PLN 18 m2
Kochanowskiego / Nowy Sącz / małopolskie, Młodzieżowa Garaż na sprzedaż

Sprzedam murowany garaż z prądem przy ul. Młodzieżowej w Nowym Sączu. Bardzo dobra lokalizacja - [...]

18 129 000 PLN
7166,67 PLN/m²
11-05-2026 Dodaj do notesu
Garaż dolnośląskie
Wrocław Na sprzedaż 119 000 PLN 16 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, aleja Generała Józefa Hallera Garaż na sprzedaż

Do sprzedania murowany garaż usytuowany na podwórku budynku mieszkalnego przy Al. Hallera 115-123. [...]

16 119 000 PLN
7437,50 PLN/m²
09-05-2026 Dodaj do notesu
Garaż łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 68 000 PLN 15,81 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Konstantego Ciołkowskiego Garaż na sprzedaż

Garaż murowany o powierzchni 15,81 m2 usytuowany w ciągu garaży, posiada KW dach po remoncie w 2021 [...]

15,81 68 000 PLN
4301,08 PLN/m²
09-05-2026 Dodaj do notesu
Garaż zachodniopomorskie
Szczecin
Świerczewo Na sprzedaż 800 PLN 18 m2
Świerczewo / Szczecin / zachodniopomorskie, 26 Kwietnia Garaż na sprzedaż

Garaż murowany o pow. ok 18 m2 z kanałem i energią elektryczną. Czynsz najmu miesięczny 800 zł, [...]

18 800 PLN
44,44 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Garaż łódzkie
łaski
Łask
Łask Na sprzedaż 49 000 PLN 17,6 m2
Łask / łaski / łódzkie / Polska, Południowa Garaż na sprzedaż

Sprzedam garaż w Łasku na ul. Południowej. Garaż po remoncie ,wyłożony w środku kostką brukową. Na [...]

17,6 49 000 PLN
2784,09 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Garaż śląskie
Katowice
Kostuchna Na sprzedaż 80 000 PLN 15 m2
Kostuchna / Katowice / śląskie, Zdzisława Hierowskiego Garaż na sprzedaż

Oferuję do sprzedaży komfortowe miejsce parkingowe o pow. 15 m2 w zamykanej, ogrzewanej hali [...]

15 80 000 PLN
5333,33 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
pruszkowski
Brwinów
Brwinów Na sprzedaż 59 999 PLN 16 m2
Brwinów / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Sochaczewska Garaż na sprzedaż

Sprzedam garaż o powierzchni 16 m kw położony w budynku wielorodzinnym w Brwinowie na osiedlu [...]

16 59 999 PLN
3749,94 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Domaniewska Garaż do wynajęcia

Wynajmę duże miejsce garażowe w budynku Okam ul. Domaniewska 47A, wystawiam fakturę z Vat. Cena [...]

20 270 PLN
13,50 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Garaż warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Śródmieście Do wynajęcia 510 PLN 19 m2
Śródmieście / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Franciszka Sarnowskiego Garaż do wynajęcia

Wynajmę garaż w Centrum Olsztyna, ul. Sarnowskiego. Garaż suchy, bez prądu, z kanałem. Dostępny od [...]

19 510 PLN
26,84 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Garaż śląskie
Częstochowa
Tysiąclecie Na sprzedaż 69 900 PLN 16,3 m2
Tysiąclecie / Częstochowa / śląskie, Stanisława Worcella Garaż na sprzedaż

Na sprzedaż garaż murowany na tysiącleciu. zapraszam do kontaktu

16,3 69 900 PLN
4288,34 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Reklamy