wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Garaże

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Garaż łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 68 000 PLN 15,81 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Konstantego Ciołkowskiego Garaż na sprzedaż

Garaż murowany o powierzchni 15,81 m2 usytuowany w ciągu garaży, posiada KW dach po remoncie w 2021 [...]

15,81 68 000 PLN
4301,08 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Garaż łódzkie
łaski
Łask
Łask Na sprzedaż 49 000 PLN 17,6 m2
Łask / łaski / łódzkie / Polska, Południowa Garaż na sprzedaż

Sprzedam garaż w Łasku na ul. Południowej. Garaż po remoncie ,wyłożony w środku kostką brukową. Na [...]

17,6 49 000 PLN
2784,09 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Garaż łódzkie
zgierski
Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki Na sprzedaż 68 000 PLN 15 m2
Aleksandrów Łódzki / zgierski / łódzkie / Polska, Ignacego Daszyńskiego Garaż na sprzedaż

Garaż murowany w ciągu garaży przy ul. Daszyńskiego w Aleksandrowie Łódzkim. Długość: 5,5m [...]

15 68 000 PLN
4533,33 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu

Garaże - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy