wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Garaże

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Garaż mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 23 000 PLN 12 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Księcia Bolesława Garaż na sprzedaż

Miejsce postojowe znajduje się na parterze w hali nadziemnego parkingu położonego przy ul. Księcia [...]

12 23 000 PLN
1916,67 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 420 PLN 12 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Grójecka Garaż do wynajęcia

Mam do wynajęcia ( bezpośrednio) miejsce postojowe w garażu podziemnym w apartamentowcu Triton Park [...]

12 420 PLN
35 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa
Bemowo Do wynajęcia 265 PLN 12 m2
Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Obrońców Tobruku Garaż do wynajęcia

Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ul. Obrońców Tobruku 34 (Bemowo). [...]

12 265 PLN
22,08 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
pruszkowski
Brwinów
Brwinów Na sprzedaż 59 999 PLN 16 m2
Brwinów / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Sochaczewska Garaż na sprzedaż

Sprzedam garaż o powierzchni 16 m kw położony w budynku wielorodzinnym w Brwinowie na osiedlu [...]

16 59 999 PLN
3749,94 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Domaniewska Garaż do wynajęcia

Wynajmę duże miejsce garażowe w budynku Okam ul. Domaniewska 47A, wystawiam fakturę z Vat. Cena [...]

20 270 PLN
13,50 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Jana III Sobieskiego Garaż na sprzedaż

Sprzedam miejsce postojowe w garażu podziemnym w budynku przy ul. Sobieskiego 60.

14 40 000 PLN
2857,14 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 95 000 PLN 12 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Kolska Garaż na sprzedaż

Sprzedam miejsce postojowe nr 44 w garażu podziemnym przy ulicy Kolskiej 9b

12 95 000 PLN
7916,67 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa
Mokotów Na sprzedaż 110 000 PLN 18 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Barbary Ludwiżanki Garaż na sprzedaż

Samodzielny garaż w zamkniętym, strzeżonym kompleksie garażowym z dodatkową bramą i całodobowym [...]

18 110 000 PLN
6111,11 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Służew Na sprzedaż 1 400 000 PLN 82,5 m2
Służew / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Wincentego Rzymowskiego Garaż na sprzedaż

3 pokojowe mieszkanie przy ul. Rzymowskiego 17- salon połączony z funkcjonalną kuchnią w wyjściem ma [...]

82,5 1 400 000 PLN
16 969,70 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Siekierki / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Dywizjonu AK „Jeleń” Garaż do wynajęcia

Wynajmę miejsce postojowe w garażu podziemnym, również dla samochodów z instalacją LPG. Garaż [...]

12 300 PLN
25 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Wola / Warszawa / mazowieckie, Płocka Garaż do wynajęcia

Ulica Płocka przy Wolskiej, pod budynkiem, brama na pilota. Tuż obok przystanków metra, autobusów i [...]

18 280 PLN
15,56 PLN/m²
20-02-2026 Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 550 PLN 12 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Aleje Jerozolimskie Garaż do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia miejsca postojowe w nowoczesnym, dwupoziomowym garażu podziemnym [...]

12 550 PLN
45,83 PLN/m²
17-02-2026 Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 400 PLN 4 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Przy Bażantarni Garaż do wynajęcia

Do wynajęcia 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym w nowym apartamentowcu na Kabatach. Jedno [...]

4 400 PLN
100 PLN/m²
24-01-2026 Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 500 PLN 5 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Nowogrodzka Garaż do wynajęcia

Do wynajecia (OD ZARAZ) miejsce postojowe w samym centrum Warszawy! Garaz podziemny w bloku przy [...]

5 500 PLN
100 PLN/m²
24-01-2026 Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa
Wesoła Do wynajęcia 500 PLN 20 m2
Wesoła / Warszawa / mazowieckie, Gościniec Garaż do wynajęcia

Mam do wynajecia murowany 20m2 garaz w zabudowie szeregowej z podlaczona elektrycznoscia w [...]

20 500 PLN
25 PLN/m²
13-12-2025 Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa Na sprzedaż 145 000 PLN 15,6 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Komitetu Obrony Robotników Garaż na sprzedaż

Sprzedam garaż 15,6 m2. W garażu jest kanał oraz możliwość podłączenia prądu. Wjazd przez bramę [...]

15,6 145 000 PLN
9294,87 PLN/m²
28-11-2025 Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 250 PLN 15 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Franciszka Marii Lanciego Garaż do wynajęcia

Takiego miejsca parkingowego za tyle nie wynajmiesz nigdzie. Miejsca znajdują się w Garażu [...]

15 250 PLN
16,67 PLN/m²
03-11-2025 Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
legionowski
Legionowo Na sprzedaż 92 000 PLN 18 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Stefana Czarnieckiego Garaż na sprzedaż

Stan - Garaż po remoncie. Zabezpieczony dach certyfikowaną izolacją, odmalowany z podwyższoną [...]

18 92 000 PLN
5111,11 PLN/m²
24-10-2025 Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa
Ursynów Do wynajęcia 430 PLN 10 m2
Ursynów / Warszawa / mazowieckie, Przy Bażantarni Garaż do wynajęcia

Miejsce postojowe na samochód osobowy, pod budynkiem, ul.Przy Bażantarni 8D. Osiedle naprzeciwko [...]

10 430 PLN
43 PLN/m²
06-09-2025 Dodaj do notesu
Garaż mazowieckie
Warszawa
Bemowo Na sprzedaż 54 000 PLN 15 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Generała Tadeusza Pełczyńskiego Garaż na sprzedaż

Miejsce w hali garażowej Warszawa Bemowo ul Pełczyńskiego 137.

15 54 000 PLN
3600 PLN/m²
18-07-2025 Dodaj do notesu
Reklamy