wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Garaże

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Garaż śląskie
Katowice
Kostuchna Na sprzedaż 80 000 PLN 15 m2
Kostuchna / Katowice / śląskie, Zdzisława Hierowskiego Garaż na sprzedaż

Oferuję do sprzedaży komfortowe miejsce parkingowe o pow. 15 m2 w zamykanej, ogrzewanej hali [...]

15 80 000 PLN
5333,33 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Garaż śląskie
Częstochowa
Tysiąclecie Na sprzedaż 69 900 PLN 16,3 m2
Tysiąclecie / Częstochowa / śląskie, Stanisława Worcella Garaż na sprzedaż

Na sprzedaż garaż murowany na tysiącleciu. zapraszam do kontaktu

16,3 69 900 PLN
4288,34 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Garaż śląskie
Katowice
Wełnowiec-Józefowiec Na sprzedaż 60 000 PLN 15 m2
Wełnowiec-Józefowiec / Katowice / śląskie, Szczecińska Garaż na sprzedaż

Na sprzedaż murowany garaż o powierzchni 15 m², zlokalizowany w Katowicach w dzielnicy [...]

15 60 000 PLN
4000 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Garaż śląskie
Katowice Na sprzedaż 2100 PLN 15 m2
Katowice / śląskie / Polska Garaż na sprzedaż

Firma Blach Mar zajmuje się produkcją wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych. Naszymi wiodącymi [...]

15 2100 PLN
140 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Garaż śląskie
Bytom Na sprzedaż 68 000 PLN 16,32 m2
Bytom / śląskie / Polska, Powstańców Warszawskich Garaż na sprzedaż

Sprzedam garaż murowany świeżo po remoncie (październik 2025). Garaż znajduje się w centrum Bytomia [...]

16,32 68 000 PLN
4166,67 PLN/m²
12-11-2025 Dodaj do notesu
Garaż śląskie
Katowice
Zawodzie Do wynajęcia 320 PLN 17 m2
Zawodzie / Katowice / śląskie, Gabriela Hałubki Garaż do wynajęcia

Tylko wynajem. Garaż murowany z kanałem, znajduje się na Zawodziu w Katowicach. Cena zawiera czynsz [...]

17 320 PLN
18,82 PLN/m²
23-06-2022 Dodaj do notesu

Garaże - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy