Garaż na sprzedaż, woj. małopolskie / dodano: 11.05.2026
Młodzieżowa, małopolskie, Nowy Sącz, Kochanowskiego
Cena: 129 000 PLN  (7166,67 PLN/m²)
Powierzchnia mieszkalna
18 m²
Numer oferty
gratka-47311567
Data aktualizacji
2026-05-11 22:30:38
Opis:

Sprzedam murowany garaż z prądem przy ul. Młodzieżowej w Nowym Sączu. Bardzo dobra lokalizacja - centrum miasta, przy dużych osiedlach. Suchy, zadbany, wygodny do parkowania. W środku oświetlenie. Z dwóch stron zamontowane są półki na całej długości ścian. Przed garażem wykonana kostka brukowa. Garaż posiada księgę wieczystą.

Cena: 129.000 zł

Tomasz
Zadzwoń do oferenta
Zadzwoń do oferenta: +48 797 604 525
Ogłoszeniodawca nie zgadza się na kontakt agencji nieruchomości.
Powiedz, że znalazłaś/eś ofertę na Bezposrednie.com. Dziękujemy.
Wyślij wiadomość do oferenta
Wyślij wiadomość do oferenta

Zgadzam się też na otrzymanie:

reklama