wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Komercyjne

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 8900 PLN 135 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Tadeusza Krępowieckiego Lokal do wynajęcia

Lokal handlowo-usługowy z dużymi witrynami w strefie wysokiej zabudowy mieszkaniowej. Budynek [...]

135 8900 PLN
65,93 PLN/m²
10 godzin temu Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Mokotów Do wynajęcia 8188 PLN 119,2 m2
Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Wołoska Biuro do wynajęcia

Mokotów BOX to nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany przy ul. Wołoskiej 16 na warszawskim [...]

119,2 8188 PLN
68,69 PLN/m²
11 godzin temu Dodaj do notesu
Magazyn warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Podgrodzie Do wynajęcia 42 090 PLN 1830 m2
Podgrodzie / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Aleja Obrońców Tobruku Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia hala produkcyjna o łącznej powierzchni ok. 1830 m2, zlokalizowana w Olsztynie przy ul. [...]

1830 42 090 PLN
23 PLN/m²
11 godzin temu Dodaj do notesu
Magazyn warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Podgrodzie Do wynajęcia 84 180 PLN 3660 m2

Do wynajęcia hala produkcyjna o łącznej powierzchni ok. 3660 m2, zlokalizowana w Olsztynie przy ul. [...]

3660 84 180 PLN
23 PLN/m²
11 godzin temu Dodaj do notesu
Magazyn warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Podgrodzie Do wynajęcia 6670 PLN 290 m2

Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 290 m2, zlokalizowany w Olsztynie przy ul. Obrońców Tobruku [...]

290 6670 PLN
23 PLN/m²
12 godzin temu Dodaj do notesu
Magazyn warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Podgrodzie Do wynajęcia 6486 PLN 282 m2

Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 282 m2, zlokalizowany w Olsztynie przy ul. Obrońców Tobruku [...]

282 6486 PLN
23 PLN/m²
12 godzin temu Dodaj do notesu
Biuro świętokrzyskie
Kielce Do wynajęcia 7000 PLN 106 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Karola Olszewskiego Biuro do wynajęcia

Do wynajęcia powierzchnia biurowa na terenie Centrum Handlowego DEK. 6 umeblowanych pokoi biurowych [...]

106 7000 PLN
66,04 PLN/m²
13 godzin temu Dodaj do notesu
Przemysłowy łódzkie
Łódź
Bałuty Na sprzedaż 500 000 PLN 457 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Strykowska Przemysłowy na sprzedaż

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w stosunku do której [...]

457 500 000 PLN
1094,09 PLN/m²
14 godzin temu Dodaj do notesu
13 1900 PLN
146,15 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 5100 PLN 63 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Legnicka Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia nowy lokal usługowy w budynku mieszkalnym, na parterze, przy ul. Legnickiej we [...]

63 5100 PLN
80,95 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Magazyn mazowieckie
grójecki
Grójec
Uleniec Do wynajęcia 8000 PLN 500 m2
Uleniec / Grójec / grójecki / mazowieckie / Polska Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 500 m² wyposażony w trzy komory chłodnicze. Obiekt idealnie [...]

500 8000 PLN
16 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 11 200 PLN 52 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Wilcza Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia jasny lokal usługowo handlowy z dużą witryną, położony na parterze kamienicy przy ul. [...]

52 11 200 PLN
215,38 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny wielkopolskie
Poznań Na sprzedaż 550 000 PLN 103 m2
Poznań / wielkopolskie / Polska Lokal gastronomiczny na sprzedaż

Przedstawiam wyjątkową ofertą przejęcia działającego, dochodowego lokalu gastronomicznego, [...]

103 550 000 PLN
5339,81 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Przemysłowy łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 1 499 999 PLN 221 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Atutowa Przemysłowy na sprzedaż

Budynek usługowo-magazynowy na sprzedaż – Łódź Górna, ul. Atutowa 24A Na sprzedaż nieruchomość o [...]

221 1 499 999 PLN
6787,33 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
krakowski
Zielonki
Zielonki Do wynajęcia 3500 PLN 52 m2
Zielonki / krakowski / małopolskie / Polska, Wiarusa Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 55 m², położony w Zielonkach przy ul. Wiarusa, [...]

52 3500 PLN
67,31 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Magazyn małopolskie
krakowski
Wielka Wieś
Modlnica Do wynajęcia 24 000 PLN 600 m2
Modlnica / Wielka Wieś / krakowski / małopolskie / Polska, Jurajska Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia magazynowa o metrażu 600 m², zlokalizowana w Modlnicy, w [...]

600 24 000 PLN
40 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Lokal podlaskie
białostocki
Grabówka
Zaścianki Na sprzedaż 376 000 PLN 35 m2
Zaścianki / Grabówka / białostocki / podlaskie / Polska, Kasztelańska Lokal na sprzedaż

Twój biznes zasługuje na dobry adres. W Zaściankach powstaje NOVA Kasztelańska, nowoczesny budynek [...]

35 376 000 PLN
10 742,86 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska Lokal na sprzedaż

SPRZEDAM 4 DZIAŁAJĄCE SKLEPY SPOŻYWCZE – LEGIONOWO I OKOLICE Na sprzedaż 4 funkcjonujące sklepy [...]

80 100 000 PLN
1250 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Lokal wielkopolskie
Poznań Na sprzedaż 2 900 000 PLN 542 m2
Poznań / wielkopolskie / Polska, Obodrzycka Lokal na sprzedaż

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z wydaną decyzją na budowę 3 budynków o łącznej powierzchni [...]

542 2 900 000 PLN
5350,55 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Lokal opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle Na sprzedaż 1 200 000 PLN 2000 m2
Kędzierzyn-Koźle / kędzierzyńsko-kozielski / opolskie / Polska, Piastowska Lokal na sprzedaż

Sprzedam hurtownię założoną w 1999 roku w Kędzierzynie-Koźlu jako filia polskich marketów [...]

2000 1 200 000 PLN
600 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Reklamy